Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik velem másképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem másképpen mint a csinos kolléganővel? Miért siránkozik ezek után?

Figyelt kérdés

Van egy kolléga a munkahelyen, aki elhívta randizni az egyik kolléganőt, tudni kell, hogy a kolléganő tényleg nagyon gyönyörű, a férfi, akiről szó van, pedig átlagosnak mondható. Másnap mindenki azt hallgathatta, hogy milyen csokrot kapott és azt, hogy LIMUZINT bérelt, de később a kolléganő mégis visszautasította. Ő ezek után azon siránkozott, hogy átlagos pasiként álmodni sem álmodhat a "jó" nőkről, de akkor majd beéri átlagossal is. 1 hónappal rá elhívott randizni. Én hülye igent mondtam, elmentünk és borzalmasan viselkedett, nem csokor nem volt, hanem beszélni alig beszélt. Olyan volt mintha azért mert (én is) átlagos vagyok, már nekem kellene őt lenyűgöznöm. Pedig alapvetően egy kedves és megbízható nőnek tartom magam, amik elég fontos erények és bár nem vagyok modell, de csúnya sem vagyok.

Mondanom sem kell másnap megint panaszkodott hátul a raktárban a többieknek.


2015. nov. 3. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek mentél el, ha úgyis tudtad előre, hogy ha nincs ló jó a szamár is alapon hívott?
2015. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. szerintem te is tudod a választ!

2. mert gyökér

3. feltételezem annyira nem ismerted, hogy voltál olyan hülye és elmentél vele randira...

2015. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 hónappal később történt a meghívás, nem volt azért annyira egyértelmű, talán csak utólag...
2015. nov. 3. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ő volt a hibás, ne is foglakozz vele. Tényleg! Szeretnélek megkérni, hogy ne kattogj tovább ezen, mert semmi értelme sincs. Itt a szépséget próbálta lenyűgözni olyannal, ami nem is ő valójában.

Veled már előfordulhat, hogy az igaz énjét mutatta. Szerintem inkább légy hálás, hogy nem játszotta meg neked önmagát. Legalább hamar túlestél a dolgon, é keresheted, nyitva tarthatod a szemed az igazi után kutatva. :)

Nem érsz kevesebbet annál a másik nőnél, sőt ő sem ér többet nálad. Valójában szerintem mindenkinek pontosan ugyan annyi az értéke, csak mindenki valamiben más a másiktól. Valaki szebb, valaki okosabb. :) De ugyan annyit érünk. :) Te is megérdemled a kiemelt figyelmet! És előbb utóbb az arra érdemes személytől meg is fogod kapni. :)


22/F

2015. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!