Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedsz ha a párod...

Hogyan viselkedsz ha a párod kicsit másképpen (flegmán, lekezelően, közömbösen) beszél/ viselkedik veled?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon nekünk majdnem mindennap előfordul pedig okot nem adok rá csak neki minden baja van!!

Én szerintem rosszul kezelem mert aztán nem beszélek vele, ha mégis kérdez valamit válaszolok és annyi.

Próbáltam már szólni neki hogy nekem rosszul esik de csak annyit mond hogy ne haragudjak, aztán meg már előfordul hogy ismét beszól valami sértőt vagy megbánt.


2012. ápr. 20. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajna én is durcával próbálom az ilyet kezelni, pedig az nem jó. Mondjuk nálunk nincs szó ilyenről vagy legalábbis nagyon ritkán (inkább úgy mondom, ha vitázunk, tehát van ok), a volt férjem volt sokszor flegma velem, akkor bevágtam a durcit. Én amit javaslok, hogy ha úgy látod azért van, mert mondjuk valami gondja van, akkor kicsit hagyd békén, addig foglalkozz magaddal, ne vele, aztán ha látod, lenyugodott, akkor tedd szóvá, hogy nem esik jól, ha flegmán viselkedik veled, kvázi rajtad tölti ki a feszkót, holott te nem csináltál semmit.
2012. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön megkérdezném, mi a fene baja van. Ha segíthetek, szóljon, de ne rajtam vezesse le.
2012. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor hagyom magam egy darabig,de amikor felhúz,akkor kikattanok.
2012. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen hangnemben beszélek vele.
2012. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk is napi szinten fordul elő,de az enyém bocsánatot sem kér.Ezek után már ránézni sincs kedvem.Olyan bunkók tudnak lenni a pasik(tisztelet a kivételnek)és ha elromlik egy kapcsolat mindig a nőt hibáztatják.
2012. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: ,,mindig a nőt hibáztatják''. Esetleg azért, mert a nők soha nem veszik észre, hogy màrpedig nem hiaba olyan a pasi, mint amilyen, biztos nem csak úgy élvezetből beszél úgy. Ez eleg gyerekes hozzaallas, hogy mindig csak a másikat hibáztatni, és magaban nem venne eszre az ember a hibat. Ez a helyzet a nőkkel (tisztelet a kivetelnek), es ezert nem ertik, hogy a pasik, miert hibaztatjak mindenert a nőket. A férfiak közt is van olyan, aki csak a nőt hibáztatja, ez altalában a baj az emberekkel, mindig a masikra mutogatni. Csak eppen jobban jellemző a nőkre ez a magatartas. Mondom ezt ugy, hogy én is nő vagyok.
2018. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!