Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért pusztulmak el ellés...

Roti84 kérdése:

Miért pusztulmak el ellés után 2 nappal a kisnyulak?

Figyelt kérdés
Már a harmadik fészek kisnyulat adom a kutyáknak.Az anyáknak van teje megnéztük.Kint vannak igaz deviszont az ellető 10 cm hungarocellel kőrbe van szigetelve.
2018. jan. 23. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiket boncoltassátok fel, lehet betegség vagy születési rendellenesség.
2018. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az anya épít fészket?
2018. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze épít fészket és meg is tépi magát úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva.Felboncoltunk 4 db-ot és üres volt a gyomor és a bélrendszer.
2018. jan. 23. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Engedi őket szopizni? Lehet az emésztő rendszerükkel van baj, ezt úgy lehetne megnézni hogy az anyától szereztek tejet (vagy tejpótlót nyusziknak, nem tudom pontosan mit kell adni nekik) és cumiztatni, ott látjátok fogy-e belőle de az érdekes hogy egyik sem eszik, eléggé úgy hangzik az anya nem engedi őket.
2018. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én be szoktam nézni a kicsikhez. Ha melegek, telt a hasuk akkor minden rendben és ettek rendesen.
2018. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!