Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az Normális, ha Nem eszik a...

Az Normális, ha Nem eszik a Gabonasiklóm? (Infó lent)

Figyelt kérdés
Egy napja kaptam egy 1 hónapos Gabonasiklót. A Tenyésztő azt mondta, hogy ma próbáljam meg megetetni. Én beraktam neki a felolvasztott egeret, úgy, hogy előtte egy kicsit a csipesszel rázogattam neki,de ugyan olyan pozícióban van mint volt. Mit tegyek? Bent hagyjam az egeret neki, vagy ne?

2019. aug. 28. 15:15
 1/3 A kérdező kommentje:
A Tenyésztő azt mondta, hogy kB 4 napja ettek utoljára
2019. aug. 28. 15:17
 2/3 piriiiii ***** válasza:
A kis siklók gyakran esznek, 6-7 naponta, ez igaz, de ha 4 napja evett, lehet, hogy egész egyszerűen nem is éhes (bár falánkak). Illetve, ha csak egy napja van nálad, valószínűleg az új helyet sem szokta még meg, lehet, ezért utasítja el a kajcsit. Hagyj neki időt. Egyébként bent hagyhatod az egeret, vagy próbálkozz tovább a "rázogatással". Az is lehet, hogy nem eléggé olvadt ki/melegedett fel, nem kelti fel a sikló figyelmét.
2019. aug. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad volt. Nem melegedett fel eléggé az egér. Tovább kellett volna áztatni az egeret. Most szombaton evett is, és 4 napig "emésztett". Szerdán bújt ki újra a helyéről, aztán Szombaton megint adunk neki.
2019. szept. 5. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!