Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Elengedjem vagy gondozzam?...

Elengedjem vagy gondozzam? Fog talalni ennivalot ebben a rossz idoben?

Figyelt kérdés

Mar tobb napja az ablakparkanyomon tanyazik, remelkedve hogy tud bogarakat fogni amik jonnek a fenyre.


[link]


2019. okt. 26. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tisztában, milyen állat lehet ő, de ránézésre nem bírhatja a hideg időt. Én berendeznék neki egy terráriumot és gondoznám :)
2019. okt. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami gekkó, nem őshonos, nem "télálló". Keress neki gyorsan valami gazdát vagy vidd be egy állatkereskedésbe. Lehet, hogy örülnének is neki.
2019. okt. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos kis házi kedvenc lehet belőle. Rendezz be neki egy terráriumot és viseld gonját. Az első költségek amik húzósabbak anyagilag, utána már nem az.
2019. okt. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonymousreview60 ***** válasza:
#2:+1
2019. okt. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szökött gekkó, mielőbb hozd be.
2019. okt. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Spanyolorszagi, de hideg van itt is azert, meg mar nem sok a bogar.
2019. okt. 26. 14:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Mar elengedtem, visszavittem a parkanyra meg az este. Fogok majd par bogarat (nappal vannak) es majd behozom idonkent megetetni (addig amig visszajar). Ugy vettem eszre ezek nagyon kivancsiak es ragaszkodnak a teruletukhoz, nem hiszem hogy el fog menekulni.
2019. okt. 26. 14:21
 8/8 Lepitorus ***** válasza:
Hemidactylus turcicusnak néz ki, nagyon egyszerű gondozni, hozd be : )
2019. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!