Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyibe kerül berendezni egy...

Mennyibe kerül berendezni egy ékszerteknős terráriumát?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül kb. a vízmelegítő, és a fényvilágítás?
2008. nov. 18. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem a világítást megoldhatod egy asztali lámpával, ami a vizet is melegíti valamennyire, és nem kell, hogy állandóan égjen. Nekem nincs tekim, csak az egyik ismerősömnek, és ő is így csinálja de semmi baja a tekiknek, jól elvannak. :)

De ha mindenképp akarsz világítást meg vízmelegítőt, akkor térj be egy állatkereskedésbe. Csak aztán nehogy túlmelegítsd az állatodat!!! :)

2008. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg kicsi a teknős addig nem kell sok rá.

Világítás megoldható aszali lámpával, elég egy kisebb vízfűtő. De a teknősök igen gyorsan megnőnek és akkor már elég jókora akvárium kell nekik, amibe akár már több fűtő is kellhet, rendes világítás, tovább igen hasznos egy jó szűrűkészülék is.


Továbbá kell megfelelő napozó hely is.

Szóval elég sokba kerül maga a terrárium is ha már nagy a teknős.


Én 8000ért csináltattam, kb. 60*45alapterületű, de már az is kicsi.

szűrő kb 3000 attól függ mekkora

fűtőszál 1000-....

2008. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a mi teknőseink olyan másfél-2 kilo körül vannak,kettő van,nyáron kertitóban vannak télen meg müa kád.:Darra figyelj h napozohelyet vegyél neki amig pici,mikor már nagyobb ezt meg lehet oldani kővel,fával.
2008. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!