Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Meghalt a szakállas agámám....

Meghalt a szakállas agámám. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Még nagyon picike volt, nem tudom mi baja volt. :( Pár hónapos, 10cm sem volt. Hova tegyem? Húzzam le a wc-n?
2019. dec. 21. 14:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%

14.-nek.


Azért támadják a kérdezőt, mert itt mindenki PROFI állattartó - állatorvos - biológus - herpetológus szakértő!


Ezért nem írok már jó ideje ide szakmai válaszokat.


Egy állatorvos.

2019. dec. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Este fura volt, az exotikus ügyeletek zárva voltak, az egyetemen nem vették fel. Azt hittem nem lesz gond másnapig. :( Olyan picike volt :(


Ha lefagyasztom az nem jó?

2019. dec. 21. 17:05
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

Na jó, ez valami bizar kamu vagy mi?

Miért akarod lefagyasztani?

Vagy tömesd ki az még jobb.

2019. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hàt lefagyaszthatod, de mit akarsz vele csinálni utána? Évekig tárolni a hűtőben a kaja mellett?
2019. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom...akkor megmarad, nem? Nem rohad el szegény :( annyira sajnálom.. olyan édes volt... :( csak úgy nézett egész nap...
2019. dec. 21. 19:41
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlom, el nem rohad, de csak egy fagyott izé lesz, egyre csúnyulni fog az évek múltán, és az sem lenne higiénikus, ha a mélyhűtőben tárolnád a kaja mellett.

Inkább próbáld meg eltemetni szegényt:(

2019. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Illetve addig értem, hogy lefagyasztod, amíg nem tudod eltemetni (ha a közeljövőben lesz rá módod), de évekig tárolni szerintem nem jó ötlet.
2019. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm. :( Úgy utálom magamat, ha nem hozom el, akkor most is élne :(


[link]

2019. dec. 22. 12:16
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen együtt érzek veled. Én egyik nyáron a kerti tavunkhoz menet ráléptem egy gyíkra. S szegénykének kiment a bele. :(

Olyan helyre tettem, ahol nem látszik, s az éjszaka a süni a nagyját megette (vagy valami más...). A maradékot meg elhordták másnap a hangyák. Legalább volt értelme a halálának.


Ezt télen persze kicsit nehéz megcsinálni...

Temesd el.

2020. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na végül mi lett vele?
2020. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!