Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Csütörtökön vettem egy nagyon...

Csütörtökön vettem egy nagyon kicsi pézsmateknőst és azóta nem eszik semmit, meddig bírja kaja nélkül?

Figyelt kérdés

Teknőstápot meg halat vettem neki, próbáltam külön edényben etetni, ott nem evett.

Tettem be neki az akváriumba odament egy picit csipegetett a tápból de szinte semmit.

Kapott a halból is, de nem kell neki. Elég sokat bújkál meg, de szokott mászkálni néha, nem tűnik betegnek.

Vize 26 fokos, van szűrő stb. minden megfelelő neki elvileg.


2020. ápr. 11. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Akár hetekig is ki írják. Nekem is volt pézsmateknősöm, és volt olyan hogy másfél hétig nem akart enni. Szerintem ez vele jár, nem miattad van. Mindenesetre nekem másfél hétig tartott, valószínűleg utána már nagyon éhes volt, így muszáj volt enni neki. Remélem tudtam segíteni. 😄
2020. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos ma reggelre meghalt..nem tudom, talán már beteg volt, vagy én csesztem el valamit
2020. ápr. 13. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!