Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknős vize miért koszos...

Teknős vize miért koszos ilyen hamar?

Figyelt kérdés

Kb3 hónapja vásároltunk egy teknőst. Amikor ki cseréljük a vizét másnap már kezd koszos lenni.Nem is tudom ilyen zavaros vagy hogy mondjam...

Négy naponta muszáj takarítani. Mi lehet a baj? Szerintetek mit csinálunk rosszul?

Az akvárium nem kicsi, direkt nagyobbat vettünk, hogy jól érezze benne magát, kövek vannak neki az alján,vizmelegítő és egy Uvb lámpa...

Nekünk azt mondták ezeket kell beszerezni, eddig azért nem vettem vizszűrőt mert nem igazán láttam hogy teknősnek lenne.


2020. máj. 12. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

- Nincs szűrő.

- Bele kakál.

- Benne eszik, mi?

2020. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Neem 🙂

Azt el felejtettem, hogy külön helyen eszik. Amikor meg vettük akkor eleinte az akváriumban evett, ezért hittem azt hogy hamar koszos a víz..utána hallottam róla hogy érdemes akváriumon kívül etetni.

De a víz ugyanolyan koszos

2020. máj. 12. 17:08
 3/4 anonim válasza:
Muszáj kakiljon:(
2020. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy muszáj. De annyit, hogy már másnap egy 80 x 35 x 40es akvárium koszos legyen? 🙂
2020. máj. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!