Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Fogtam egy pici békát az...

Fogtam egy pici békát az úton, hogy ne üssék el, mit csináljak vele, ha meg akarom tartani? SÜÜÜRGÖÖÖÖS

Figyelt kérdés
Picike, szürke. Hol tartsam, mit adjak neki enni? Kell-e neki víz?
2010. júl. 31. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tarthatod fogva, mert elpusztul. Ha lehetne otthon tartani, akkor kisállat kereskedésben foglalkoznának vele. Mellesleg pedig MINDEN ÁLLATNAK SZÜKSÉGE VAN VÍZRE.


az, hogy picike meg szürke, lehet por is. nem tudom milyen fajta, de ebből csak tippelni lehetne. Engedd el, akármilyen aranyos.

2010. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 d,jpt L ***** válasza:
100%
Ahogy az előző válaszoló is írta, nem lehet fogságban tartani. Engedd szépen szabadon, különben meghal.
2010. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod etetni. Rovarokat eszik és nappalra beássa magát a földbe mert kiszárad a levegőn a bőre. Tedd félreeső helyre.
2010. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én ma kb:30-at láttam a kertben.Összeszedjük őket, és elvisszük a tópartra.
2010. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1 engedd el mert védett állat, ergo nem befogható...amúgy meg gondolom,varangy, úgyhogy ne nagyon fogdosd, mert mérgező is
2010. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Harrr ***** válasza:
Nálunk van vagy 30 darab a kertben. Ha kimegyek mindig belebotlok egybe. Már van amelyiknek neve is van, tartsd te is kint a békákat a szabadban :D
2010. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ahogy kiírtam a kérdést, rájöttem, hogy hülyeség. rögtön szabadonengedtem, még mielőtt szóltatok volna, úgyhogy örülök, hogy megoldottuk :)))
2010. júl. 31. 20:59
 8/15 anonim ***** válasza:

"varangy, úgyhogy ne nagyon fogdosd, mert mérgező is"


Azért annyira nem mérgező csak rossz az íze és ha megijed akkor védekezésből "pisál" ami a szemben maró.

2010. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hogy az istenbe lett volna varancs, ha kb 2 centi hosszú volt max? áá.
2010. júl. 31. 22:23
 10/15 BlacktigerXXX ***** válasza:

:D


Miért? a varangy az tojásból kel ki 30 dekásan?

2010. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!