Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Léptél már rá békára véletlen...

Léptél már rá békára véletlen vagy szándékosan? Milyen érzés volt? Mi lett vele?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
puha érzés
2020. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Okè nem béka, de anyum egyszer mezítláb kerti zuhanyból kilépve megcsúszott egy meztelencsigán amitől amúgy is fóbiája van. kb 10 éve volt én azóta is röhögök, szegénynek elég traumatikus élmény volt. A csigának nem lett baja.
2020. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A békának ilyenkor kijön a bele a száján. Általában nem éli túl.
2020. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól emlékszem léptem már rá, még nagyon régen, még gyerekkoromban. Nagyon megijedtem, és olyan gyorsan felkaptam a lábam, hogy valószínűleg nem döglött meg. ( Esetleg pár bordatörés, gerinczúzódás)
2020. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Én egyszer egy sünre mentem rá biciklivel. Sötét volt, és nem vettem észre az avarban. Olyan hangja volt, mint a sipolós gyerekjátékoknak.
2020. júl. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lena7 ***** válasza:
100%
Én 3 évesen találtam a kertben 1 békát és elkezdtem nevelgetni, megjátszani vele, aztán 1x véletlenül elejtettem és én a hülye fejemmel ráléptem. Szegénynek szerencsére nem lett semmi baja, de én akkor nagyon megilyedtem, hogy megöltem őt.
2020. júl. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

En is pucercsigara leptem ra egyszer, mivel mezitlab mentem ki az udvarra este,igy nem lattam. Hat mit ne mondjak, tenyleg traumatikus elmeny😂😂

Nagyon fura, mert utana pedig azt a nyalkat alig lehet lemosni a labrol, jajj nagyon rossz

2020. júl. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kikicsoda válasza:
100%
Kisgyerekként mezítláb ugráltunk le lépcsőről, és 1x békára ugrottam. Hideg volt, egy kicsit ledermedtem, alig mertem ellépni, féltem, rám ugrik.D
2020. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Egy beteg ovis társam lépett rá egyre anno szándékosan... reccsent, “kifolyt”, meghalt. Én nagyon szomorú voltam, a békák kedves, aranyos jószágok :(
2020. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Békára nem, de gyíkra igen. Szegénynek kiment a bele. :(


A békánk mindig elugráltak, ha megláttak, pedig van itt elég, mert van tavunk, s idén is lett minimum 4 rend kicsibéka. (sárgahasú unka)

2020. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!