Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárgafülű ékszerteknős bébi...

Sárgafülű ékszerteknős bébi keveset eszik,vajon valami baja lehet?

Figyelt kérdés

Szóval már 5 napja van még és az első 3 nap rendesen evett és minden semmi gond nem volt most van az,2 napja,hogy nem eszi meg az egész adagot. Pontosabban megesz olyan 3db. tápot és ennyi a többit hagyja.

Az akváriumjában a víze 28fok,a tál amiben etetem abban is langyos víz van. Esetleg nem szereti az ételt amit kap? Nagyon aggódók valami baja van. Arra is gondoltam,hogy az elmúlt napokban sokat evett és azért nincs most étvágya.



2020. okt. 11. 19:55
 1/2 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Viselkedésében valami változás ? Ürített azóta ? Van rendes napozója lámpával meg mindennel ? Csak tápot kap ?
2020. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem,ugyanúgy viselkedik ahogy szokott.

Mindig szokott rendesen üríteni.

Van lápája és napozója,csak oda nem nagyon szokott kimenni. Arra gondoltam,hogy nem tud felmenni ezért egyszer feltettem,de visszaugrott a vízbe,szóval nem az a baj,hogy nem tud felmenni. Az uv lápma szinte mindig bevan kapcsolva,csak akkor nincs amikor nem vagyok otthon és éjjel.

Igen,csak azt kap egyelőre,majd terveztem a jővő héten elmenni egy kisállatkereskedésben és rákérdezni,hogy tudnak-e valami olyan ételt adni amiben kálcium van. És egy normálisabb íróasztali lámpát is akarok venni,mert jelenleg csak azok villágítsák ami led-ek a szekrényre felvannak szerelve.

2020. okt. 11. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!