Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy gekkót meddig lehet kint...

Grega Nikoletta kérdése:

Egy gekkót meddig lehet kint hagyni?

Figyelt kérdés
Utánanéztem de sehol nem találom a választ. Az mindenhol fent van hogy hány fokos legyen a terrárium, de azt sehol hogy meddig lehet kint belőle. Ez alatt nem azt értem, hogy meddig lehet az udvaron(nyilván ki nem vinnék a téli hidegben egy hüllőt) hanem hogy a lakáson bellül. Sokaknál látom hogy kézben van a kicsi állat de hogy meddig az rejtély.

#Madagaszkári nappali gekko
2021. jan. 2. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt attól is függ, hogy hány fokos a lakás, de inkább az határozza meg, hogy a gekkónak meddig van kedve kint lenni. Ha már elbújik, vagy más egyértelmű jelet ad, akkor mehet vissza. Vagy ha hűvösebb a lakás, akkor mikor már érzed rajta, hogy kezd kihűlni akkor rakd vissza.
2021. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem vettem észre, hogy milyen gekkóról van szó. A nappali gekkókat egyáltalán nem nagyon célszerű kivenni, mert nagyon "törékenyek", könnyen megsérülnek, tehát az ő esetükben inkább csak maximum amíg megmarad a kezedben, vagy ameddig lefotózod, ha az a célod vele.

#1-es vagyok.

2021. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában nem szokták addig kint tartani őket, hogy az gondot okozzon főleg, hogy a kézmeleged nem hagyja kihülni őket.
2021. jan. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat🙂
2021. jan. 4. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!