Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tanácsokat tudnátok mondani...

Tanácsokat tudnátok mondani király piton tartással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Bármi féle tipp. pl: alulról nyúljunk hozzá, mikor kell etetni, terrárium méret. BÁRMIT ami hasznos, elfogadok. Köszönöm a segítséget!



Ui.: Csak olyanok írjanak akiknek már van, vagy sokat tudnak a kígyóról!



2021. febr. 25. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Pro tipp: ha a gyakorikérdéseken próbálod beszerezni a tippeket, akkor ne akarj pitont tartani!
2021. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan összegyűjtötték már a tapasztalataikat, rengeteg blog van és sok kisállat kereskedés is csinált cikkeket amiben minden infót megtalálsz. Szten nem nagyon fogják ide leírni az emberek mert akkora terjedelme lenne mint egy novellának.

Néhány példa:

[link]

[link]

2021. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi! Elsőnek meg csak annyit: Gyik-en miért ne lehetne személyes tapasztalatokat kérni? Talán nem erre való az oldal? Te is nagyon okos ember lehetsz. Büszke lehetsz magadra! :)
2021. febr. 25. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Tényleg nagyon okos ember vagyok, ezernyi okból büszke is magamra. De most ezt nem tudom, hogy jön ide...


Neked pedig illene a tájékozódást nem itt kezdeni. A "bármit, ami hasznos" fogalmazás nem arra utal, hogy BÁRMIT is tettél volna eddig azért, hogy felkészülj egy piton tartására.

2021. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hidd el, rengeteg cikket olvastam. Igazából a kérdésemmel személyes tapasztalatokat szerettem volna kérni. Viszont az tény, hogy rosszul tettem fel a kérdést.
2021. febr. 25. 15:50
 6/6 anonim válasza:
Hali, nekem van királypiton, gabona sikló stb, nálam a piton néha makacsolja magát és nem eszik ,gabona ilyen szempontból jobb az nem variál egyből elveszi az egeret, amúgy egy 80x50x50es terkó elég neki uvb nem kell 26-28 fok legyen meg neki amig pici hetente aztán 2hetente kajáltasd, harapni nem fog, elég jámbor állat a királypiton
2021. márc. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!