Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tigrispiton tartásával kapcsol...

Tigrispiton tartásával kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Tudtok/tudnak ezzel kapcsolatban valamit mondani? (Kérem szépen csak tapasztalta válaszoljanak. )

Figyelt kérdés
5 éves voltam, mikor kígyót kértem karácsonyra. Anyukáméktól (majdnem) kifejlett tigrispitont kaptam. De végül elég nagyra nőtt, és anyukámék féltettek ezért eladták egy cirkusznak.Később kaptam egy gabona siklót. De szegény elpusztult. Így is elég tapasztalt lennék rá, ha felnövök, ilyen kígyót tartani? (Még gyerek vagyok.)

2015. dec. 28. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem mit akarsz! Kaptál egy közel kifejlett tigrist, de eladták mert nagyra nőtt? Hova nőtt ha kifejlett volt? Gabonasikló mibe pusztult bele? Egyébként nem! ne akarj tigrist tartani. Legfőképpen azért nem mert a legfrissebb törvénymódosítás szerint is a második mellékletbe tartozik (A közepesen veszélyes állatfaj) ezekhez pedig engedély kell.
2015. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló azt szerettem volna megkérdezni magától,hogy így is elég tapasztalt lennék- e rá, hogy ha felnövök. Amúgy az engedélyekkel tisztában voltam. És azt írtam, hogy majdnem kifejlett volt.
2015. dec. 29. 08:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Szépen nem lehet válaszolni? ( Már elnézést.)
2015. dec. 29. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!