Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy kell ékszer teknőst...

Hogy kell ékszer teknőst teleltetni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 15:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
Viccen kívül. Nekem nincs ékszerteknősöm, de a nyaraláson mesélte egyik ismerősöm, hogy a hűtőszekrénybe telelteti a teknőseit, mert alkalmasabb lesznek tenyésztésre! :D Elég érdekes, de állítólag jó. :D Azt mondta, a naponta "kaja kivételkor való nyitogatásból" elég levegőt kap. :D Üdv!
2010. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hopp! az fura lehet, valaki piát keres a hűtőben xD

amúgy én le szoktam vinni a pincébe őket, nálunk ott hidegebb van ilyenkor, de nincs olyan hideg mint kint.

kb olyan hűtő hőmérsékletű.

2010. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hányfokon kell???
2010. aug. 20. 16:24
 4/11 A kérdező kommentje:
11 és 13centis tekijeimet teleltethetem???
2010. aug. 20. 16:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel októberben lehet elkezdeni a teleltetést,addigra már egy kicsit nagyobbak lesznek a teknőseid,tehát most télen már valószínűleg teleltetheted őket.De csak ha teljesen egészségesek,és már elmúltak 1 évesek.Ha nem muszáj,inkább ne teleltesd őket,csak ha szaporítani akarod őket,mert nem teljesen veszélytelen dolog a teleltetés.És hát a tieid még nem is ivarérettek,szóval szerintem ne teleltesd őket.De amúgy tényleg hűtőben,vagy pincében kell őket teleltetni,április környékéig.
2010. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi medekinek de a hütőbe hogy rakom be a tekiket vízbe v anélkül v hogy???
2010. aug. 21. 10:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Tedd csak a hűtőbe aztán jó kis tüdőgyuszit vagy szemgyulladást kap ami elviszi....Elnézést, de én nem látom milyen teknősről beszélünk...milyen fajtád van?
2010. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
sárga f. ékszer
2010. aug. 23. 19:56
 9/11 anonim ***** válasza:
nem értem miért kell annyira erőltetni a teleltetést? ha igazán szereted és szeretsz gondoskodni az állatodról akkor télen is gondját viselheted. az enyém 28 éves vörösfülű ékszer de soha nem volt teleltetve.
2010. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó hozzászólóval, különben ha nem jól csinálod hamar megfázhat és elpusztulhat. Plusz ha nem szaporítani akarod akkor felesleges, pátyolgasd télen is:)
2010. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!