Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Bébi gabonasiklóm megszökött,...

Bébi gabonasiklóm megszökött, hol lehet?

Figyelt kérdés
Kb 30 cm hosszú még csak, 2 hónapja van nálam, és valahogyan nyitva maradt a terrárium. Sajnos csak reggel vettem észre, és félek hogy már bárhol lehet. Már kerestem mindenhol kb. Mit csináljak?

2021. jún. 4. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Felelősebben kellene állatot tartanod. Egy kis sikló úgy elbújik hogy csoda lesz ha megtalálod..
2021. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meleg helyekre szeret elbújni, ez alapján a hűvösebb/járólappal burkolt helyiségeket élből kizárhatod. Meleg viszont még éjszaka is pl. a hűtő mögött, érdemes lenne ott megnézni.
2021. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Képzeld, tudom hogy elcsesztem, de most már visszamenőleg nem tudok jobban odafigyelni. Kiraktam neki vizet meg egy lámpát, hogy meleg legyen egy helyen, lehet hogy odatalál? Érdemes egeret is kiraknom valahová?
2021. jún. 4. 09:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sötét, meleg helyen keresd. Ágy alatt, szekrény mögött...
2021. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szökött hörcsögöt/egyéb rágcsálót szoktak befogni így, kirakott étellel, de a rágcsálók állandóan esznek. A siklódnak mikor kellene megint ennie?
2021. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont ma akartam megetetni. Köszönöm a többi tippet, keresem még mindig
2021. jún. 4. 10:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kis zugokban nézd meg, hűtő, szekrények mögött/alatt (mivel meleg van, így akár oda is bebujhatott, nekünk egyszer oda bújt be a sikló).
2021. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg találtam, visszament a helyéhez. Köszönöm mindenkinek a segítséget :))
2021. jún. 4. 10:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki! Nagyon ügyes egy sikló, és ezek szerint szereti a helyét is.
2021. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!