Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen békát érdemes otthon...

Milyen békát érdemes otthon tartani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik ismerősöm békát szeretne és szeretném megtudakolni attól akinek ebben van tapasztalata, hogy melyik béka lenne egy kezdőnek a legoptimálisabb és ha esetleg még az árat és hogy mit eszik még le tudná írni, azt nagyon megköszönném! Kecskebékában gondolkodtam, de erről is minden véleményt örömmel fogadok.

2021. aug. 16. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Magyarország minden hüllő- és kétéltűfaja védett. Nem tarthatsz otthon.
2021. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
#1: nem tarthatsz otthon hüllőt? Nemááá :D
2021. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

A béka nem él meg bezárva. Meg is hogy akarod tartani? Akvariumban?

Egyébként meg rovarokat bogarakat eszik és biztos nem árulnak béka kaját a boltokban.

2021. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Teknősbéka!

Azt lehet tartani.

2021. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
#2: Legalább szmájlit ne tettél volna oda. A Magyarországon őshonos fajokat nem tarthatod otthon, mert védettek. Ékszertekit, vörösfarkú boát vagy akármit azt igen. Csak a CITES-listán ne szerepeljen.
2021. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Érdemes? Ez elég érdekes szóhasználat hobbiállat esetében.

Amúgy esetleg törpe karmosbéka? Én még nem tartottam, de amennyit hallottam róluk az az ,hogy könnyen tartható és könnyen beszerezhető jószágok, viszonylag kis helyen (40 liter körüli akvárium) megférnek illetve felnőttként is főleg vízben élnek tehát az akvarisztikának legalább az alapjaival tisztában kell lenni, szóval:

[link] , [link] , [link] , [link]

2021. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szarvasbéka esetleg?
2021. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lebegő béka,Afrikai karmosbéka
2021. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!