Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Triceratops és Tyrannosaurusre...

Triceratops és Tyrannosaurusrex 1v1 harcban ki nyerne?

Figyelt kérdés

Ha a triceratops rontana neki a tyrannosaurusrexnek először, de erre a T-rex fel lenne készülve és arrébb lépne így mindkét fél egymás szemébe nézne egy pillanatra és innentől kezdődne a harc?

Elkezdtem animálni egy kis dínós filmet. A T-rex és triceratops egy helyen élnek egy korban tehát tudnának harcolni. De még nem döntöttem el és nem is tudtam ki fogja megnyerni. Lehet, hogy a triceratops nyerne direkt azért, hogy ne legyen mindennapos, de mivel a T-rex a főszereplő így lehet, hogy neki kéne nyernie.



2021. okt. 12. 17:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Hetes, súgd már meg nekem, mert tényleg érdekel:

Ezeket a frankónak szánt, legalábbis kétes kijelentéseket a T-rexről és a Triceratopsról, honnan veszed és mire alapozod? Mivel tudod bizonyítani a hasraütésen kívül? Tényleg tudni és érteni szeretném.

2021. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

20

Akkor nem tudom miről beszéltek az előadáson. Úgy tűnik ott összekeverte a bácsi a legnagyobb és a dínó kiírtó meteort. Még az a szerencse, hogy időben szoltatatok és még csak az eleje van készen.

2021. okt. 13. 07:11
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Van Magyarországon olyan "szakember", aki papíron a téma szakértője és neves tudós, közben nem tudom másként jellemezni, mint elmerogyant. Ha van 39 állítás mi bizonyít valamit, de van 1 ami ellene szól, akkor szerinte a 39-et ki kell dobni a kukába. Szerinte a madarak nem dinoszauruszok, mert... mert. Erről két könyvet is írt, ahol hát... hogy is mondjam. Pingvinek szerinte a bazális madarak, mivel a madarak vízi állatok voltak és úszásból tanultak meg repülni. Mert a pingvineknek nem olyan fejlett a légzőszervrendszere... még jó hogy, mert le kéne merülniük a vízbe és kémiaiformában is kötnek meg oxigént nem csak gázformában viszik magukkal, ami miatt nehezen tudnának merülni, de ezt ignorálja. A Poposauroidea-t képtelen volt helyesen leírni és szerinte ezek dinoszauruszok, miközben baromira nem, mert Pseudosuchia-k. De a legjobb a passzívan röpképes gibbon. Felsorol egy csomó siklásra képes állatot, majd a végén a gibbont is hozzá teszi, hogy az is képes "passzívan repülni". Mert az elrugaszkodás, tehát ugrás vagy az artisták mutatványai akkor passzív repülés, tehát az ember is képes rá. Az elég arrogáns és lekezellő stílusáról, mint a "dinoszaurusz származtatás hívő" és hasonlókról ne is beszéljünk.


A legmegbízhatóbb szakemberek is tévedhetnek, de ma már olyat, hogy az a meteor hova csapódott be, ilyet már nem. Az tény, hogy a második meteorról megy még a vita, ahogy a Dekkán hatásának nagyságáról is.

2021. okt. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

#17


"Ha valami nem marad fent akkor nyilván azért mert hamar le bomlik. Ès ott kellett lennie mert minden körülmény azt jelzi hogy volt a hátukon az a bizonyos páncél."


Na várj, egy másik válaszban még nem pont azt fejtegetted hogy semmi nyoma annak a bizonyos páncélnak?

2021. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
25%
Egyértelműen a T-Rex kerül ki győztesen. A Triceratopsnak kétlem, hogy volna esze egy (haha, vicces leírni) összefogásra a ragadozó ellen. Nem a Dinó c. filmet kell alapul venni, ahol "együtt erősebbek" voltak.
2021. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

#25


Tessék egy videó, amiben egy ragadozómadár megtámad egy csirkét, majd egy másik csirke és egy kecske nekitámad és elijeszti. Egy vagy több Triceratops miért ne foghatna össze egy T. rex ellen?


https://www.youtube.com/watch?v=CC_1-VuwRfE

2021. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Thunderfairy ***** válasza:
100%
A 7-es válasza nem éppen korrect. A T-rex csontvázakon is elcsökevényesedet mellső lábuk van. Miért ne tudna a Triceratops ösztönből az életéért harcolni? Mi ez a hátpáncél hülyeség? Pont hogy a nöstényekért fojt rivarizálás közben van ritkán halálig tartó küzdelem. Lásd például a mai állatokat. A gyengébb előbb utobb feladja és elmenekűl. Szerintem a 7-es nem is ért a támáhóz.
2021. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

28

Szerintem erre már mindenki rájön... De kösz, hogy összefoglaltad az utókornak.

2021. okt. 17. 15:22
 29/32 A kérdező kommentje:
Oh ki lett löve egy válasz 27-esnek ment az üzenet.
2021. okt. 17. 15:22
 30/32 anonim ***** válasza:
megvan az animacio?
2021. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!