Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyire nehéz egy kaméleon...

Mennyire nehéz egy kaméleon tartása?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam hogy beszerzek egyet mert szerintem nagyon jópofa állat, de nem igazán van tapasztalatom hüllők tartása terén..
2010. szept. 6. 20:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Raktam fel képeket a terráriumról és a kaméleonról is. Nekem mű növény van benne, az se sok, de az tökmindegy.


[link]

2010. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%

arra is felkell tudni készülni ha nem szelidülne meg dupla kesztyűt huzz.. mert a harapása áthatol a kesztyün.. unokabátyám már tapasztalta...

ö ilyen kicsin vett egy lányyt: [link]

egy bp-i hüllőkiállitáson ugy hogy a szülei nem is tudtak róla de ő már mindent leszervezett terráriumot stb. és amikor meglátták a szülei olyan ronda volt hogy már cuki XD

am sisakos kaméleont tartott

2010. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos :) Kb. mekkora ez a terrárium? Az nagyon tetszik hogy egy pad-féleség is van benne :D
2010. szept. 6. 21:59
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Az enyim is harapna, de csak ha odadugnám az ujjamat a szájához :) Volt, hogy megpróbálta. Szerintem azért, mert fél. De láttam olyat is, hogy vlaaki meg kézből etette tücsökkel. Azért én a tücsköt nem fogom a kezembe, csak így zacskóstul beszórom neki, aztán kapja el.


A legyet is nagyon szereti amúgy.

2010. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lemértem: 112cm magas, 62cm széles, 28cm mély.
2010. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell neki a pad, mert szerintem úgy néz ki mint egy öregasszony. És az öregasszonyok ki szoktak ülni a padra pletykálni :)
2010. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
:D
2010. szept. 6. 22:19
 18/21 anonim ***** válasza:
És ha rakosgatni akarom, akkor nem kézben fogom meg a kaméleont, mert félek megharapna. Azt úgy csinálom, hogy fogok egy faágat, elé rakom, ő átmászik rá, és ágastul együtt tudom rakosgatni akárhova, úgy nem harap meg. Meg hát nem mászok ilyen húde gyorsan, ha az ág egyik végén van, és mászik a kezem felé, akkor megfogom az ág másik végét, és ennyi. Szóval így nem fog megharapni. Csak akkor harap, ha odanyúlsz a szájához direkt, mert akkor fenyegetve érzi magát :)
2010. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyszter volt, hogy klógott egy ág, azon kimászott és a lámpának a kábeljén lemászott majdnem a földig, de mivel félúton ott volt egy akváriumom halakkal, az nagyon tetszett neki, ott ugrált az akvárium üvege előtt és próbált halat fogni. Aztán visszaraktam a helyére, meg levágtam a faágat rövidebbre nehogy megint kimásszon :)


És a szekrény belsejében voltak kis szögek, azt is meg akarta enni. De hát a vasszöget nem sikerült kihúznia. Aztán rájött hogy nem ehető, és akkor feladta.


Amúgy nem hülye, csak egy kicsit :)

2010. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Látszik :) Anyámék egyik ismerősének is van kaméleonja, és amikor kint van mindig a monitor tetején ücsörög mert ott jó meleg van :D
2010. szept. 6. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!