Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A Prehistoric Planet with...

A Prehistoric Planet with David Attenborought előzetesében ez egy troodon?

Figyelt kérdés

Történetesen az eredeti előzetesét gondolok ami az ApplaTV youtube csatornáján van.

1:30 nál be van vágva egy fej kb 2 másodpercre. Előlre néző a szeme és szép nagy így látszatra a koponyája is megfelel egy troodonnak.

[link]



2022. ápr. 22. 07:18
A kérdező szavazást indított:
Ez egy troodon
Biztos nem troodon
Ennyiből nem tudom megállapítani
6 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ami biztosan tollas volt arra raktak rendesen tollat, így kétlem, hogy pont egy Troodontidaet csinálnának meg pucérra. Plusz Troodon jelenleg érvénytelen név, nincs olyan állat amit így hívhatnánk.
2022. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1

Az tollas. Nem tudom te mit látsz.

2022. ápr. 22. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam 01:31-nél jön amire te gondolsz szerintem. Előtte van egy jelenet (01:29-01:30) miben gondolom Beelzebufo és Masiakasaurus van.
2022. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3

Igen az lesz az :-)

2022. ápr. 22. 21:09
 5/9 Thunderfairy ***** válasza:
Mi volt ebben a videóban a saurupoda nyakából kijövö légholyagok??? Az mi akart lenni? Nem sokkal a Troodon előtt.
2022. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sauropodaknak a dinókhoz képest is kiterjedt volt a légzőszervrendszere. Ugye a madaraknak sem simán légcső meg tüdejük van. Sauropodaknak még extrémebb volt. Nekem is meredek elképzelés ez, de van reális alapja.
2022. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az ,,Ice world" előzetesben egy pillanatra meglátogatjuk a testet is és szinte biztos, hogy az egy troodon.
2022. máj. 20. 17:10
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenesetre holnap megtudjuk.
2022. máj. 25. 21:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül az lett csak troodonid-nak vagy troodonidea bélinek hívja.
2022. máj. 26. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!