Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az imént égett ki a teknősök...

Az imént égett ki a teknősök uv lámpája, ma ünnep van nálunk ezért sajnos nemtudok nekik újat venni, nemgond, ha egy napig lámpa nélkül maradnak? Ideiglenesen bekapcsoltam az akváriumhoz kapott tető lámpát, nemlesz bajuk?

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond, inkább az uv állandó használata az. Most örülnék. Simán megvakíthata őket egy karclámpa, felejtős. Nyáron legyen lehetőségük napozni, vagy árnyékba menni, télen havi 5000 Ne D3 vitamin.
2022. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajuk nem lesz nekem is van 2 tekősöm de semmi lámájuk sincsen.
2022. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajuk nem lesz. Nekem évekig elvoltak lámpa nélkül is.A 80-as években már tartottam tekiket, de szakirodalom és szakértelem az országban nulla. Sajnos szegény tekiket teljesen rosszul tartottam....
2022. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem durrant el a lámpa csak elaludt, így hogy jönnek a melegek már kint szoktak lenni az ablakban, egyébként jelenleg 100 literben vannak ketten, egy nőstény és egy hím, 6-7 hónaposak lehetnek még csak, mindenkinek köszi a segitseget!
2022. máj. 8. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta teknőseid vannak, hogy UV lámpára van szükségük?
2022. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat sogoromnak 20 eve van 2 ekszerteknose, sose lattak uv lampat, a pinceben laknak egy terrariumban, es mar akkorak mint egy jol megtermett mocsari teknos.
2022. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!