Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1992es régóta keresett 3személ...

Uborkka kérdése:

1992es régóta keresett 3személyes platós kisteherautómat megtaláltam. Sajnos Osztrák papiros lejárt műszakival ideiglenesen kivonva. Itthon árulják. Nem értek hozzá milyen papirok kellenek hozzá hogy nehogy szivjak? Mibe fáj üzembe helyezni?

Figyelt kérdés
Nem tudok semmit a külföldi behozatalról.Egyáltalán érdemes?

#Ausztria #behozatal #kisteher #forgalmi? #törzskönyv?
2020. febr. 13. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:

valami nem stimmel a történetben..én először a yardra mennék, talán hamarabb tisztába tennék, és lezárnák a keresést(ha akkor bejelentetted) ha nem, más a szitu.


megkérdezed a kormányablaknál ülő ügyintézőt, ő tudja a legjobban mi a teendő.

2020. febr. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
Ez a sztori nekem.sem tiszta.......raadasul az osztrakoknal nincs olyan hogy ideiglenes kivonas....az auto vagy forgalomban van es van rajta rendszám vagy ki van jelentve(abgemeldet)es nincs rajta rendszam
2020. febr. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy megtaláltad??

Elopták vagy pont ilyet keresel.

Ezt írd már le értelmesen.

2020. febr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont ilyet keresek már két éve. ritka,régi tipus .Nagyon akarom!!Bocs ha félreérthető voltam...
2020. febr. 13. 11:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Tehát mint irtam Magyarországon van a kisteherautó lejárt műszakival rendszám nélül ,van neki két zöld papirja + törszskönyv ha jól értem és irnánk egy kétnyelvű adásvételit.Magyar magánember a tulaja állitólag .Az adásvételit ő irta alá eladónak, ami ki van töltve csak a vevő része hiányzik.Akitől vszm az nem a tulaj.....
2020. febr. 13. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!