Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyiért lehetne eladni...

Mennyiért lehetne eladni ezeket az ékszerteknősöket ?

Figyelt kérdés

Lenne 3db kisebb ami 5 éves és van 1db nagy ami kb 15éves lehet.


Mennyiért lehetne őket eladni kb ha pénzt kérnék érte ? Képeket csatoltam. A kisebből három van csak az egyikről csináltam képet.


[link]


[link]



2022. okt. 31. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Annak is örülj ha ingyen új gazdát tudsz találni nekik.

Jófogáson ingyen elvihető teknősök hónapokig várnak teljes felszereléssel.

2022. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Úgy általában véve hacsak vmi elképesztően nem ritka(nehéz beszerezni illetve rendkivül nehéz szaporitani) akkor az állatok 99% szinte semmit sem ér, lehetetlen eladni vagy esetleg gombokért
2022. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Állatokkal ne kereskedj inkább, főleg nem ékszerteknősökkel, ugyanis azok eladása tilos is és büntetendő törvény alapján.

Próbálj több helyen új gazdit keresni nekik, akár állatkertben is bepróbálkozhatsz, hátha átveszik tőled (invazív faj, ezért semmiképp ne engedd szabadon őket!). Facebook oldalakon tedd fel, biztos vannak teknősös/hüllős csoportok, remélem sikerül szerető új gazdit találnod nekik.

2022. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg ingyen megválnál tőlük én át venném őket. Dobj egy privátot.
2022. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!