Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha valakinek elpusztul az...

Ha valakinek elpusztul az ékszerteknőse, mit csinál vele? Hová teszi? Van erre valami írott-íratlan "szabály", hogy mit kell tenni vele?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az emberek többsége az elpusztult kis-termetű állatokat a WC-n húzza le, de én temetni szoktam, mert az tökmindegy, hogy egy egyméteres kutyáról, vagy egy apró hörcsögről van-e szó, ugyanúgy állat és felelősséggel tartozom iránta.
2010. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én is elástam őket, mikor betegségben elment 2 :(
2010. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 éve halt meg az egyik pici ékszer tekim, én egy kis dobozba raktam bele, és elástam a virágoskertben, és egy sziklát raktam a helyére.
2010. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bocipók ***** válasza:
100%

Mi minden esetben eltemettük, bármilyen állatka volt (papagáj, hörcsög, teknős).

Soha nem tudnám csak úgy kidobni a kukába, vagy lehúzni a wc-n annak a kis lénynek a testét, akit évekig gondoztam, szerettem.

A halak voltak egyedül kivételek.

2010. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én kiszárítottam és betettem az ékszerdobozba.
2010. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én eltemettem az elpusztult teknősöket a kert végében.
2010. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Wc, kuka kizárt!! Nekem is a temetés, földben elásás jutott eszembe. Köszönöm a válaszaitokat!

Aki kiszárította a teknősét, azt hogyan tette? Kíváncsiság...

2010. okt. 2. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"A halak voltak egyedül kivételek."


Miért, az nem állat? Azért mert nem lehet simogatni?


Na ennyit erről. Képmutatás a köbön.

2010. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első: ki húzza le szerinted a wc-n az elpusztult hörcsögét? Mert kisállatot írtál. Életemben nem hallottam még ekkora marhaságot. Kukába dobják vagy elássák. Lehúzni max. halat szoktak.
2010. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor most hallasz. hidd el, nem én találtam ki ^^ én lennék a legboldogabb ha némely ember nem ezt tenné. Amerikában pl. minden kisállat a WC-ben landol, kivéve ha nem ássák el emberhez illő módon.
2010. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!