Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit eszik a tücsök?

Mit eszik a tücsök?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
wikipédiát, de megeszi a google-t is
2010. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Fekete pákót xD
2010. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
van egy hüllőd és annak tartod a tücsköt mint eleség? hát, amikor nekem volt, akkor a tücsköknek adtam salátát, répát, és száraz kutyatápot, megőrölve, vagy kis darabokban. meg kis vitamin.
2010. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aha hűllőm van neki lesz. néhány tücsköt raktam félre hátha szaporodnának vagy valami :) köszi a választ
2010. okt. 3. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:

ÁÁh, szerintem venni megéri, nagyon ciripelnek a nagyok. De itt van pár oldal:

[link]

[link]

2010. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a hüllőimnek szoktam venni tücsköt, de ha a tücsök nem kap kaját, akkor 3 nap alatt meghal, viszont a hüllő csak élő tücsköt eszik, ezért alapból 3 naponta kéne menni kevés tücsökért a boltba.


Ha nincs kedvem állandóan a boltba járkálni, akkor veszek egyszerre többet, és bedobom őket egy magasabb akváriumba. Ott laknak, tojástartót is dobok be melléjük, abba szeretnek elbújni, aztán adok nekik enni banánt, petrezselymet, barackot vagy bármilyen gyümölcsöt, vagy tépek egy kis füvet és beszórom, és szoktam bespriccelni kis vizet is nekik napi 1x (virág permetezővel).

Így nem döglik meg egy sem, és sokáig élnek.

De egyébként a lisztkukacot is meg tudják enni a tücskök.

2010. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én egy külön terráriumba tojásdobozt tettem be egy kis tálka vizet de azt mondta az eladó hogy tegyek bele oázist mert azt felszivja a vizet és nem fullad bele a tálba a tücsök.. + még tettem be nyultápot meg néha almát de ha már rohadt kidobtam őket..

ez az óázis: [link]

2010. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!