Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért van bedagadva az ázsiai...

Miért van bedagadva az ázsiai vízi agáma szeme?

Figyelt kérdés
2 napja vettem a hüllőt terráriummal mindennel együtt, miután hazavittem észrevettem hogy miniatűr bogarak mászkálnak az aljzatba ezért azonnak kicseréltem mindent benne hogy nehogy feltűnjenek újra,reggel még semmi gond nemvolt boldogan mászkált,a napot egyedül töltötte este pedig hazaértem és észrevettem hogy hátrahúzódtak a szemgolyói az üregben és egyik szemén kevesbé másikon nagyobb mértékben a szem üregben ilyen pirossas enyhen piros bőrszínű duzzanat alakult ki,kicsit utánna néztem és atkákra tippelek de nem vagyok benne biztos.Fogalmam sincs mi lehet vele ezért kérek segítséget és megoldást a problémára,holnap viszem állatorvoshoz délután munka után csak kicsit parázok nehogy rosszabb legyen esetleg nagyobb baja legyen vagy megvakuljon. Válaszokat előre is köszönöm

2023. júl. 20. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet az aljzatra is allergiás vagy irritálhatja a szemét az aljzatban lévő por.
2023. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!