Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám úgy jött haza hogy...

A macskám úgy jött haza hogy az egyik lábára nem tud ráállni, sántít. Nincs neki bedagadva, és nem is mutatja azt hogy szörnyen fájna neki. Persze ki tudja. Holnap megnézi a doki, de azért aggódom. Történt esetleg veletek hasonló?🥺

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Biztos bunyózott egy másik cicával. Nekem kanmacskám volt, aki szintén olykor csúnya sebekkel jött haza. Ez a kanmacska velejárója! Nem lesz baja!
2021. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Velem nem történt hasonló, ugyanis én nem csapom ki a macskámat kóborolni, hogy aztán mások bánthassák.

Neked is ezt javaslom, és máris nem kell aggódni érte.

2021. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ja 1-es, nem lesz baja, max ha eltort a laba, elete vegeig santitani fog, bar elhiszem, hogy teged ez nem zavarna, hiszen a macska fogyoeszkoz.

Jol csinaltad kerdezo, lassa orvos mindenkeppen.


Katasztrofa, hogy milyen leharcolt, csipas, taknyos kinti macskakat latok a kornyekunkon, pont emiatt a hozzaallas miatt :(

2021. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem attól lesz egy macska beteg meg elhanyagolt, mert kint van te... Egy benti macska is lehet ugyanolyan elhanyagolt, mint egy kinti!

Ismerek egy nőt, akinek úgy aludt a macska a fejénél, hogy hiányzott egy jó nagy darabon a szőre, és csúnyán ki volt sebesedve neki ott a bőre... Mégis: "Majd helyrejön!"...

Nekem is kinti macskám volt. Vagyis nappal szabadon ki - be járkált, éjjelre raktuk ki. Mégsem látott soha életében állatorvost! Nagyon szép cica volt, és hosszú életet élt!

2021. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

#5:

Nem akarnád máshol ugatni a hülyeségeidet? Nem véletlenül vagy mindig lenullázva. Vedd már észre magad.

2021. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

5: Életében nem látott állatorvost? És erre te büszke vagy?... Dzsízösz...

Kérdező, bármi lehet ennyiből. Verekedhetett másik macskával, bánthatta ember is, bánthatta kutya is... kinti macskák közül kevesen ússzák meg komoly gondok nélkül. Remélem legalább ivartalanítva van. Így is kb minden betegséget összeszedhet a többi macskától, a verekedéseknél és a párzásnál terjednek a legjobban a legveszélyesebb, gyógyíthatatlan betegségek, mint a macska aids, a macskaleukémia... SZóval igen, mindenképp vidd orvoshoz, és szerintem addig legalább ne engedd ki. Így még sérülékenyebb, könnyebben éri baleset is, ha már eleve sérült.

2021. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Lepontoztok...? Debilek... Nem látott, mivel soha nem volt beteg! Nem ezeket a méregdrága, tartószeres tápokat kapta, hanem nagyrészt házikosztot, mint mi!

Gyerekkoromban a nagyszüleimnek is mindig volt macska. Akkoriban még a macskákkal nem együtt aludtak az emberek, mint egyes ab.szökevények, hanem az egerek, patkányok távoltartása miatt tartották őket. Télen is kint voltak, mégsem fagytak meg! Hosszú életet éltek, és egészségesek voltak!

Pontozzatok csak le! Ennyi agysejttel erre vagytok csak képesek értelmes vita helyett! Nehéz szellemi párbajt vívni fegyvertelennel!😏😉

De, nem baj! Jót röhögök rajtatok, mert legalább az állatorvosok a ti rengeteg náluk hagyott pénzből élnek úgy, mint a kislirályok!😂😂

Na, pá

2021. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen ivartalanítva van. Azt amúgy nem értem miért kell nekem esni, nem vágtam ki a macskámat. Örök életében kinti macska volt, kóbor. Befogadtuk, ha van valami baja mindig nézi az orvos. Igen kint sok baj érheti, de bent megbolondulna, jól ismerem. Persze most hogy nem jó a lába bent tartjuk. Egyébként meg légyszíves ne veszekedjetek😊
2021. jún. 3. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Es akkor mi van 7-es?

Le kell ragadni az 50-100 evvel ezelotti szokasoknal? Igen? Akkor neked miert is van interneted, telefonod, ha szerinted nem kell haladni a korral?

Tessek akkor patakban mosni, ahogy regen is csinaltak, mer az ugy jobb vot!

Nevetseges :D


El tudom kepzelni, hogy milyen rohadt hosszu eletet elhettek azok a macskak, mivel gyerekkoromban nekunk is volt egyszerre mindig 4-5, de a legoregebb is max 5 eves volt, altalaban elutottek oket vagy csak ugy eltuntek. Rohadtul jo erzes volt nekem ezt gyerekkent atelni, persze nalunk is csak kint lehettek max, a szuleim miatt.

Amiota mar kulon elek, csak bent tartok macskat, en tobbszor nem akarom ezt atelni, koszi.

2021. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Te sem tudod, hogy mi történt vele, mi sem tudjuk. Lehet, hogy csak megrándult neki. De az is lehet, hogy megharapta vagy megkarmolta egy másik macska. Ettől viszont akár vérmérgezést is kaphat. Szóval mindenképp lássa orvos.
2021. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!