Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárgafülű ékszerteknős akvater...

Sárgafülű ékszerteknős akvaterráriumába milyen talajt és növényeket rakjak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs is füle
2010. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ...
2010. okt. 23. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen viszonylag apró kavicsos talajt csináltam neki. Szeret benne turkálni meg dúrni a köveket. Szerintem ha szeretnél talajt mindenféleképpen kavics legyen ne homok. Növényzet meg....hát teknősnek drága mulatság lenne, mivel megeszi. Állandó növényzetet nem javaslok, hacsak nincs rá felesleges kp. saláta levél, hínár, amit pár napon belül megeszik.
2010. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 2. válaszoló :) És a szárazföldi részre mit javasoltok?
2010. okt. 24. 18:24
 5/6 anonim válasza:
szia! én inkább a homokot javaslom: csak annyi különbség, hhogy ez nem hangos, amikor kotor benne. :-)) növény: műnövény nyugodtan mehet bele, az élőt ugyebár megeszi. Bár szerintem elhagyható. Nekünk a kifutón nincs semmi. Simán kővel van "bevonva". Jó szórakozást! :-)
2010. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. nov. 4. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!