Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nemrég vettünk egy kis görög...

Nemrég vettünk egy kis görög teknőst és sokat alszik, ha vendég jön nem gond neki ha felkeltjük, hogy lássák? Illetve nektek mikor szokott elmenni aludni és felkelni?:)

Figyelt kérdés

jan. 27. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Miért kell felkelteni hogy lássák? Hagyd békén ha pihen te sem szeretnéd ha jönne valami nyanya amikor alszol és felébresztgetnének hogy hülyegyerek ébresztő jöttek megnézni.
jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Attól, hogy privátban írogatsz “bablé” még az az igazság amit írtam.Hagyd békén az állatot ha pihen.

Ennyi.

Ja és nem érdekel a privát firkálásod.

jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Mi a bunkó a válaszomban kedves bablé? Olvasd el még egyszer és értelmezd rájössz, hogy nem volt bunkó egy sora sem.
jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nezz magadba ha nem talalod ezt bunkonak, semmi kozod hozza h miert akartuk felkelteni egy kerdest tettem fel amire nem ertem miert ugy valaszolni mintha egy buta kisgyerek kerdezte volna, remelem jol erzed magad h ezzel toltod az idot h jossz kommentelni bunko modon masok kerdeseire. Gratu!

Ja es felkeltettuk a teknost csak h megjobban egy hulye gyereknek gondolj amiert nem hagytuk aludni!

jan. 27. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig úgy viselkedsz mint egy óvodás.

Nem hagysz aludni egy állatot csak azért mert a rokonoknak dicsekednél vele.

Igaza van az egyesnek neked sem lenne kellemes ha valaki menne hozzád s ébresztgetnének hogy bámuljanak.

Hagyd békén az állatot ha pihen.

Lehet megsértődni de akkor is úgy viselkedsz ahogy írtad, pont mint egy hülyegyerek.

jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudod h dicsekednek vele a rokonnak? Kozod nincs hozza miert keltenem fel. Egy egyszeru kerdest tettem fel semmi hulye nem volt benne. Nem viselkedek ugy mint egy ovodas csak azert mert nem turom el hogy le hulyezzenek holmi kocsog magyar emberek akiknek szomoru az eletuk ezert itt toltik ki a keseruseguket, ha gond az allatnak teljesen normalisan el lehet mondani. szerintem nem en vagyok az ovodas illetve a hulyegyerek… nulla jogod h igy beszeljel velem erre valo a gyakori kerdesek es mert te nem tudod normalisan hasznalni engem legyszives ne csesztessel koszi szepen
jan. 27. 22:24
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Köcsög Magyar emberek?

És te vagy megsértődve hogy kaptál egy választ ami még csak nem is volt bántó, csak meg kellett volna próbálnod értelmezni?:)

Istenem szegény teknős tényleg alkalmatlan ember lett a gazdája.

Gondolkodj el az egyes kérdésén, Te mit szólnál ha felébresztenének csak az ért hogy mutogassanak mint egy fogyatékost a vásárban.

jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Pont annyi joga van mindenkinek mint neked, a te hozzászólásod egyedül itt ami ostoba bunkó és tahó.

Nem való neked élőlény az biztos.

Felébreszteni csak azért mert megy hozzà valaki.:)

Vicc vagy kérdező és egyben nagyon nagyon buta is.

jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves voltam egyessel nagyon privatba megis borzaszto lekezelo velem szoval nem tudhatod min akadtam ki ennyire:)

Szerintem tenyleg kicsit bunkon fogalmazott en elegge lekezelonek ereztem fura h te nem latod igy lehet megszoktad a magyar embereket en meg annyira nem.

A teknosnek a legjobb helye van amit eltudsz kepzelni nagyon szeretjuk es pontosan alkalmask vagyunk ra :)

Egy olyan rokon jott hozzank akit egy evben ha ketszer latunk es nagyon szereti a teknosoket, megkerdeztunk olyanokat akik tartanak teknost h rendben van ha felkeltjuk es azt mondtak h egyszer ketszer nem art neki de mivel feltem ezert gondoltam itt is megkerdezem

Ennyi a tortenet:))

jan. 27. 22:36
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hiába magyarázkodsz semmi bántót nem írt neked senki ahogy visszaolvastam.

Alvó evő állatot nem csesztetünk ez alap akkor sem ha rokon érkezik.

Mennyivel más a rokonnak azt nézni hogy alszik vagy azt hogy kalimpál szerencsétlen állat?

Ha annyira mozgó teknőst akar látni várja meg amíg felébred.

Az a hiszti amit itt levágsz azt jelzi, hogy egy elkényeztetett kis fruska vagy, na ezen lehet megsértődni.

jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!