Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eddig teljesen lakásban élő...

Eddig teljesen lakásban élő macskát kizárhatok pár órára a garázsba, lesz valami baja? (vendég fél tőle)

Figyelt kérdés
Az új lakást jön megnézni az egyik barátnőm, kutyáról fél, de a macskáktól is. Ugye mivel az egész lakáson végigmegy, okés, ha a macskát a garázsba zárom addig, amíg itt lesz? A macska szobamacska, még soha nem volt a garázsban. Nem lesz baja?

2023. márc. 3. 23:13
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%

Tulelni biztos tuleli, bar ha a garazsban nincs futes, akkor a hideg eleg sokk lehet szamara, az allando mittudomen, 20 fok utan.


Amugy meg mit kell felni a macskaktol ennyire? Bantanak vagy mi? En inkabb bezarnam az egyik szobaba, aztan csokolom. Mi baja lesz a baratnodnek, ha benyit abba a szobaba, ahol a macska bekesen alszik? Szivrohamot kap? 😂

En tuti nem zarnam ki.

2023. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nincs fűtés, de nincs olyan hideg sem, mint kint. Ki lesz zárva, az biztos. Nem bánt, de ő macskafóbiás, én meg kutya, szóval megértem. Nekem is aztán magyarázhatják, hogy nem bánt a kutya, nem hiszem el. Csak ez a lánynál kutya és macska is :S
2023. márc. 3. 23:25
 3/36 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem jó ötlet. Simén találhat valami kiutat (amiről te sem tudtál), vagy ha sok benn a cucc, elbújhat, megléphet valahogy. Miért pont a garázsba raknád?

A barátnő emberi lény, még ha fél is, lehetne annyi esze, hogy úgy néz körbe, hogy a macska addig az egyik helyiségben van, ahoonan maximum átteszed egy másikba, amikor pont azt akarja nézni.


Vagy csak simán bírja ki és ne hisztikézzen. Ha a macskád nem támad nekifutásból, akkor nem hiszem el, hogy egy felnőtt embernek ebből ekkora ügyet kellene csinálnia.

2023. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
98%
Tedd be egy hordozódobozba és úgy rakd ki!
2023. márc. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%

Addig nem rakhatod a macskahordozóba és valamelyik szobába berakod ?

Megérteném ha valaki fél tőle ( bár egy macskától ? ) és próbálnék én is valamit kitalálni ilyen helyzetben, de az biztos, hogy nem zárnám ki a macskámat.

2023. márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%

Barátnőt zárni a garázsba nem opció?

A cicának meg megmutatod a házat.

2023. márc. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
46%
Nehogy kizárd, akkor nem engedném be azt az embert, aki ezt kívánja. Akkor marad otthon vagy nem szarja össze magát egy sima macskától. Inkább egy üres szobába tedd be őt ha az ismerősödnek foshatnékja van és annyira beszarik tőle. De garázsba ne, mert kiszokhet, esetleg ha mész be érte kiront melletted vagy pedig mégis hideg lesz neki meg hát amúgy is mit érezhet, hogy kibasszák csakúgy egy koszos sötét lyukba az otthon melegéből. És persze ha oda megyek valahova akkor számolok azzal h pl ott egy macska, törődjön ő is bele vagy ne jöjjön. Exemnek volt egy vad csivavája ami át akarta harapni a bokám amikor csak oda mentem mégsem rakattam ki soha amikor oda mentem. Én tudtam h ott va és h milyen és féltem tőle de én vállaltam hogy mégis oda megyek.
2023. márc. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk lehet el se jut hozzátok a barátnő, mert az utcán egy kóbor macska megfutamítja.

Döntsd el ha becsönget, bezárod a WC be (a macskát) vagy valamelyik szobába. A garázsba nem tenném ki cicust egy vendég miatt

2023. márc. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
Én nem engednék be ennyire zakkant embert, az tuti.
2023. márc. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
89%

Itt is fóbiásak a szomszédok a macskáktól, a gyerekek is rohannak haza ha meglátnak egyet, nem megy boltba az asszonyka, ha ott a járdán a macska, meg ha akar valamit megáll inkább a másik ház előtt és onnan kiabál ide (kinti cicáink vannak, de amúgy teljesen normálisak, szeretik is az embereket).

Szóval durva a macska fóbia.

2023. márc. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!