Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kígyót/siklót macskakajával?

Kígyót/siklót macskakajával?

Figyelt kérdés
Már egy ideje van egy gabonasiklóm meg macskám is. Valaki meg mondta nekem, hogy miért nem adok a neki konzerves macskakaját - nem tudtam válaszolni, mert nem tudom, hogy egyátalán megeszi e, meg lesz e valami baja, de nem is akarom kipróbálni. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek, ha meg is enné a macskakaját, akkor lenne valami baja belőle?

ápr. 14. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Lehet, nem lesz semmi baja.
Nem, de nem lesz semmi baja.
Ne, mert baja lesz!
Nem tudom...
7 szavazat
 1/3 Grimfox ***** válasza:
A macskakaja erősen feldolgozott táp. És sok benne a ballasztanyag is. A kígyónak tiszta állati fehérjére van szüksége. Amellett hogy nem is biztos, hogy felismerné táplálékként. Ha azt akarod, hogy hosszú, és egészséges élete legyen, akkor ilyesmivel ne próbáld etetni szerintem.
ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
ápr. 14. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tenne jót neki, de 99,9%, hogy nem is enné meg. Sok kígyó még a döglött egeret se hajlandó elfogadni, csak az élőt.
ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!