Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Etetési tanácsokat kérnék....

Etetési tanácsokat kérnék. Van egy éves sárgafülű ékszertekim. Mikortól lehet ritkítani az étrendjét?

Figyelt kérdés
Még kap minden nap kaját, de kb hány éves kortól lehet ritkitani?
2010. nov. 4. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem vörösfülűm van, illetve kettő. ők már kb 6 évesek és heti 2-3 alkalommal kapnak almát vagy valam hasonlót -pl saláta vagy fagyasztott hal-
2010. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Tudom, hogy nem szabad semmit 'reklámozni', de azért én csak megpróbálom, -de nem magamat! (fővesztés terhe mellett teszem, tudom.. :$)

Én kaméleont, kígyót, gekkót tartok, de ahol vásárolok, ő a legtutibb teknőstudós kerek e világon.

Saját szaporulata is 450-500 tekiből áll, rengeteg fajjal. Szóval ért hozzájuk. A VII. kerületben van a bolt, ahol utolérhető telefonon délutánonként leginkább.

Dohány utcában a 3-as szám alatt található meg személyesen Doma, a "teknőskirály" :) a bolt neve Kis Teki, van neten is. Hívd bátran. Nagyon kedves és segítőkész.

2010. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!