Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mért nem eszik gyümölcsöt a...

Mért nem eszik gyümölcsöt a szakállas agámám?

Figyelt kérdés
Múlt vasárnap óta van meg és kínálom almával de nem eszik. Lehet azért mert most nincs hüllős lámpája? (Azért nincs mert kiégett az égő)
2010. nov. 10. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát talán ha csipesszel mozgatod a szája előtt a gyümit, akkor ráharap. Hüllők szeretnek a mozgó dolgokra harapni.

Meg csak akkor esznek ha meleg van. Hidegbe nem szeretnek enni.


De az is lehet h csak utálja az almát, azt én se szeretem :)

2010. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) köszi a tanácsot :D most akarom rászoktatni a gyümikre meg vitaminprozottt kajára
2010. nov. 11. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi újság az agámáddal?

Írtad, hogy rá akarod szokatni a gyümölcsre! Ez mit jelent pontosan? Mivel eteted egyébként?

2010. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon akar gyümölcsöket enni (fiatal) meg zöldséget:( sajna és nem tudom hogy hogy tudnám rászoktatni arra hogy egyen is néha
2010. nov. 12. 16:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és tücsökkel etetem
2010. nov. 12. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Üdv,

fiatalkorban nem fogják nagyon elfogadni a zöldet, de kínálni kell nekik mindennap. Idővel elkezdni majd enni.

Addig is kérlek olvas el ezt:

[link]

[link]

2010. nov. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert nem szereti :P
2012. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!