Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gekko etetés témakörében...

Gekko etetés témakörében járatos ember segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kaptam egy édi gekkót ajándékba. Mivel nem én vettem így nem tudtam nagyon felvilágosítást kérni az eladótól.

Neten olvasgattam, hogy megeszi a rovarokat csótányt,poloskát meg mit tudom én miket.

A kérdésem az lenne, ezeket hol tudom megvásárolni, illetve a leggyakoribb ilyen rovaroknál ha tudtok írjatok árakat is lécci.

Köszönöm!


28/L


2010. dec. 11. 13:39
 1/6 gfero ***** válasza:
kisállat kereskedésben lehet venni 1db viaszmoly kb.30ft,lisztkukac kb 1500 kg 300ft egy adag .de lehet adni neki tücsköt ,sáskát és mindenféle élő rovart
2010. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nyáron ha van közeletekbe mező ahol nem végeznek semmi vegyi dolgot(permetezés hasonlok) akkor foghatsz szöcskét

de amugy kisállatkereskedésben simán tudsz venni tücsköt lisztkukacot

2010. dec. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Off. A liszkukacnak adj búzadarát, tovább él. De ne sokat mert bebábozódik. Állítólag a hűtőben nem bábozódik, mint a légylárva, de ez nem tuti. Tekitulaj...
2010. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nos! tücsök, sáska( a sáskát, majd csak ha nagyobb lesz) lisztkukac: na a lisztkukac, is nagyon jó, csak nem mindegyik szereti annyira. de meg lehet próbálni a pókot ( a falról) legyet( szárny nélkül) és a csontkukacot( a légy lárvája) . és ha minen jol megy, magátol megeszi. ha nem, tömni kell!:)
2010. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10:12-esnek. nekem vannak lisztkukacaim, és adok nekik almát, szinte minden héten. nagyon dagadtak, de nem akarnak bebábozódni. ha meg véletlenül bebábozódnak, felfalják a többiek. most külön tettem őket, és egy kikelt. és a GEKKO a lisztbogarat is megeheti!
2010. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, és a hűtőbe tenni állatot(még ha csak egy kukac is) ÁLLATKÍNZÁS!!!
2010. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!