Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ki mennyit fizetett az állator...

Ki mennyit fizetett az állatorvosnak egy injekcióért amikor be volt gyulladva a teknőse szeme?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem te tettél fel tegnap egy szintén begyulladt szemű teknősös kérdést?
2010. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem.
2010. dec. 16. 23:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Akkor bocsi :)

Mi egy ezrest fizettünk az injekcióért.

2010. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ez mikor volt? Mármint mostanság?
2010. dec. 16. 23:20
 5/9 A kérdező kommentje:
A másik kérdésem, meg hogy mocsári teki, kis picike, egy éve találtam az országút szélén és azóta nálam van. Ebbe nem fog az állatorvos belekötni?:S
2010. dec. 16. 23:25
 6/9 anonim ***** válasza:

A szemére nem mostanság volt, viszont nála annyiba kerülne az is, ezt a páncélja miatt kapta.

De szerintem az árak orvosonként és városonként változnak.

Hogy beleköt-e, azt nem tudom. De ha be van gyulladva a szeme, vidd el mindenképp, mert az állatdoki segíthet rajta.

2010. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Platypus ***** válasza:
Mivel a mocsári teknős védett, az állatorvosnak elvileg szólnia kéne a hatóságoknak, mert papírok nélkül törvénytelen ha nálad van. De lehet, hogy nem is fog foglalkozni vele és szó nélkül kezelni fogja. Bajod lehet belőle, ha elviszed a dokihoz, de ha nem viszed el, abba meg hamar belehalhat.
2010. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elvittük ma orvoshoz és kapott három fajta injekciót. Remélem, hogy helyre fog jönni!!! Nálatok mennyi idő után látszott a változás?
2010. dec. 17. 23:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is remélem, hogy rendbejön. Az enyém amikor szemgyulladása volt, szinte rögtön helyrejött. Előtte nem mozgott túl sokat (le volt gyengülve biztos), viszont mikor jöttünk haza, akkor kiugrott volna a vödörből is, úgy kalimpált.
2010. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!