Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatorvosnak szoktak adni...

Állatorvosnak szoktak adni "hálapénzt"? Műtét lesz.

Figyelt kérdés
Nem tudom :-S
2011. máj. 3. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem szoktak. El fogja kérni az árát rendesen, ne aggódj. Ebben bőven benne van a munkadíja.
2011. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Borravalót szoktak adni..De am is elég rendesen megkérik az orvosok az árat.Ez annak a döntése akié az állat. Hallgass magadra ebben:D Adj vagy ne adj (csak te dönthetsz):D
2011. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 nory0722 ***** válasza:
Nem szokás. Pláne,ha állatkórházról van szó. Nyugodj meg,elkéri rendesen az árát!:)
2011. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne adj! A legtöbb dupla árat elkér!! Annyit kérnek mennyit nem szégyellnek, és cseppet sem szégyenlősek :D
2011. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Milyen műtét lesz amúgy?

Normális esetben mond egy tarifát.

Ha nem mond,akkor pedig szerintem inkább valami hasonló értékü termék-ellenszolgáltatásra vágyik...(családi orvosainknál és állatorvosainknál ez is bevett dolog)

2011. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Pl.olyanra gondolok,hogy egy érlelt skót whisky,vagy egy jó házi pálinka,stb.
2011. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
szuka ivartalanítás lesz, chipezéssel, karomvágással, veszettség oltással, 2 kontrollal varratszedéssel együtt minden 20ezer ft..
2011. máj. 3. 21:20
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem kell adnod. Ha nagyon szeretnél egy vigyél egy üveg bort vagy egy bonbont de az is felesleges szerintem. Én állatorvosnak készülök, de nem fogadnék el semmilyen esetben hálapénzt.
2011. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ki az az orvos?Ez így szinte ingyen van.De legalább fele,mint az enyémnél lenne.Nem értetted félre?
2011. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bor, bonbon szerintem belefér még :D Pénzt biztos ne!!
2011. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!