Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyit szokás adni az állator...

Mennyit szokás adni az állatorvosnak általános kivizsgálásért (görény számára)?

Figyelt kérdés
Görényemnek toklász ment a szemébe, de már kiszedte és nem látok rajta sebet. Nincs különösebb probléma vele, de azért szeretném kivizsgáltatni. Kb. mennyit illik adni az orvosnak?
2011. jún. 29. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
amennyit kér. Nem illik alapon megy, hanem tartifája van. Ára
2011. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól írja az első. A boltban ha kaját veszel, ott sem annyit fizetsz, amennyi szerinted illik, hanem amennyit kérnek tőled a pénztárnál.


Egyébként, hogy mennyit kérnek, azt állatorvosa válogatja. Van ahol ha csak ránéznek az állatra már 5000Ft-ról indul a történet, van ahol pedig csak egy vizsgálatért nem kérnek semmit.

2011. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Platypus ***** válasza:
100%

Ez nem szokás kérdése, az állatorvosoknak előre meghatározott díjszabása van az ilyen esetekre is. Egyes dokiknál ez elég horror összeg, nem árt előre tájékozódni.

Mondjuk vannak jó fejek, akik nem kérik el a teljes vizsgálati díjat, ha tényleg csak ránézni kell az állatra. A miénk meg nem is szokott pénzt kérni az ilyesmiért, mondjuk már egy vagyont hagytunk nála, szóval megteheti :)

2011. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez nem úgy működik mint nálunk a TB,hogy fizeted,tehát egyes műtétek ingyen vannak,mégis illik valamennyit adni...
2011. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"ez nem úgy működik mint nálunk a TB,hogy fizeted,tehát egyes műtétek ingyen vannak,mégis illik valamennyit adni..." de nincs is fél éves, éves várólista egyes műtétekre ;)
2011. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
attól még fizetni kell
2011. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"attól még fizetni kell" nem mondta senki, hogy nem kell fizetni...csak megjegyeztem, hogy mennyivel jobban működik, mint a TB
2011. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor bocs, rosszul tettem fel a kérdést! Csak arra vagyok kíváncsi, hogy kb. mennyire számítsak?
2011. jún. 29. 10:18
 9/10 anonim ***** válasza:

bocsi,akkor félreértettem,sorry :)

hát ez tényleg orvostól függ,de egy vadászgörény miatt nem hiszem,hogy sokat kérnek...

a mi orvosunk sem kér azért ,mert megnézi a kutyát,macskát,ha valami gyógyszerta ad neki,csak azért kell fizetni,és egyszer amikor helyttesítés volt,akkor 4000.-ről indult(általános ellátási díj,pedig csak lázat mért,megtapogatta a pocakját,meghallgatta a tüdejét)+még a gyógyszer,otthagytam majdnem 8000.-et...

2011. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mint írtam általában 0-5000Ft-ig bármi lehet.
2011. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!