Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Zavarja a tarajosteknőst a...

DjSyl kérdése:

Zavarja a tarajosteknőst a hangos zene?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a segítségeket!egy discot üzemeltetünk és amíg építkezünk,otthon nem lehet..ezért beraktuk a kicsit az irodába,ahol azért lehet hallani..rezegni nem rezeg,mert van a terrárium alatt ilyen izé:) viszont még nem tudom eldönteni hogy mikor érzi jòl magát és mikor nem...félős,de kézből eszik...annyi mindent nem tudunk...
2011. febr. 19. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, nem hiszem, hogy jó lehet neki. Valami rezgést biztosan érez, de mivel a szárazföldre is tud menni, mivel hüllő, így nem lehet vele baj. Ha halakat tartanám, azt mondanám, hogy nem jó, mivel nem nagyon kedvelik a víz rezgését.
2011. febr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...folyamatosan figyelem,ugyanazon a helyen van most is és szerintem alszik...honnan tudom ha esetleg nem érzi jól magát?
2011. febr. 20. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!