Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten milyen szórakozóhel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten milyen szórakozóhelyen lehet 20-25 közötti lányokkal ismerkedni (ahol nem túl hangos a zene)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
egyetem
2011. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
amelyik szórakozóhely nem kapcsolódik oktatáshoz, ott csak ribancok vannak
2011. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, h. az egyetemi buliba is nagyrészt csak a ribancok mennek le, az aranyos csajok fent kuksolnak a szobájukban sajna...
2011. okt. 16. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:

retropilisz,stefánián a tiszti

De elmehetsz egyet a k2-be is... :)

Én a hajógyárira semmi pénzért nem mennék mert tele van sznobbal és kamu sznobbal...Ott is tudnál ismerkedni...

Rangosabb beugrósabb helyeken kevesebb a csitri mert oda sok pénz kell hogy be menjenek és mint tudjuk iskolásoknak is csak akkor van lóvé ha lehúzza anyucit és apucit és leszo pja a szomszédot...

Próbáld ki a morissons2őt...

2011. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67% az egyetemi diszkókban vannak csak igazán hülye libák.
2011. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
csodálkoztam én is hogy nem csak hülyék hanem ribik is az egyetemista csajok...
2011. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 francais11 ***** válasza:
10%
auschwitz-i koncentrációs táborokban...
2011. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaja az utolsónak igaza lehet :P
2014. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!