Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SEGÍTSÉG! A teknősöm 'furcsán'...

SEGÍTSÉG! A teknősöm 'furcsán' viselkedik. Mitől van ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

az egyik teknősöm elpusztult és a másik meg kezt furin viselkedni.azt hiszem ékszer, vagy királyteknős.

évek óta hidegebb vízben tartom őket, azt mondták hogy ha megszokják akkor nincs vele semmi baj.kb hetente 2x 3x kapnak enni,és kaptak kb havonta vitamint is..az egyik elpusztult ma este:(

már több hete nem evett(legalábbis nem láttam).a másik meg előre-hátra mozgatje a fejét és elég fura:s ő sem eszik.ma nagy nwhezen belenyomtam szárított rákocskákat, és utána végre evett egy kicsit.

mit csináljak hogy ő ne pusztuljon el?nagyon rossz hogy elveszítettem a másikat:(


2011. febr. 19. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Emeld meg a vízhőmérsékletet 26-28 fokra. Hiszen tél van, és nem telelteted őket, szóval szükségük van melegre.
2011. febr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kb hány fokra?

megemeltem,de nem akarom sokat hirtelen,hátha nem jó neki.

am vegyek neki párt,hogy ne legyen egyedül,hozzászokna?mert pici kora óta a másikkal volt...


jajj és valaki tudja hogy mért mozgatja olyan furcsán a fejét előre-hátra(vagy ki-be)

2011. febr. 20. 00:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél termosztátos fűtést neki. Ez folyamatosan melegíti fel a vizet a kívánt hőfokra. Ha veszel neki párt akkor is csak akkorát amekkora a mostani, mert könnyen balhé lehet belőle.
2011. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit ijedőssé vált, depressziós lett. Ez még nem akkora probléma. Ha nem habzik az orra, nincs megfázva, nincs komolyabb betegsége, akkor valószínűleg nem lesz gond. A melegebb víz viszont elengedhetetlen szerintem is. Akkor jobban is fog enni.
2011. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!