Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tényleg nem jó a kaméleonnak...

Tényleg nem jó a kaméleonnak a lisztkukac?

Figyelt kérdés

mostanában liszkukacot vettem a kaméleonomnak, és ugylátszik szereti, de azt irta nekem az egyik szakértő hogy nem jó neki, interneten pedig írják hogy nyugodtan adhatjuk.

más állatkereskedésekben ugyanezt mondják hogy szabad.

ha nem jó akkor miért?mi baja lesz tőle?


2011. febr. 21. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó, mint fő táplálék. Kiegészítésnek persze adható. Foszfor-kalcium arány nagyon rossz, és tápértéke se az igazi.
2011. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is adok neki néha, most olyan 2-3 éves a kaméleonom, ha éhes és nincs tücsök, akkor van liszkukac. De pl beszórhatod vitamin porral, és máris jobb lesz.
2011. febr. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
vitaminozás szempontjából nagyon jó, hiszen a felülete nagy, és mondjuk míg tücsiből 1-2öt eszik meg, ebből akár 20at is. SZóval szerintem ha ezzel hetente, kéthetente jól bevitaminozod, és mellette a tücskök ha le is ugrálják magukról a port jut elég vitamin a szervezetébe, sztem ilyen szempontból jó, amúgy tápérték tényleg nem jó.
2011. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!