Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Királyteknős! Nem eszik már...

DjSyl kérdése:

Királyteknős! Nem eszik már kb 4 napja. Mi lehet? HELP!

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
most vetted, vagy már megvan egy ideje és úgy nem eszik?
2011. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb 3 hete van meg.már napozik,kézből evett.csak felé nyultam és nyitotta a száját.tök bélpoklos volt.van viztisztitó,melegítö,növény,kö,tehát "luxus".nagy terrárium.26 fokos viz.nem értem..előre is köszi a segitséget.
2011. márc. 11. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
fúú nehéz ügy, ha most vetted volna még megérteném. mozog vagy bújkál? nem is jön a kajáért, vagy csak nem veszi el? vagy a vízből sem eszi meg? az enyém akkor csinálta mikor egyszer megíjedt nagyon. családba vki nem "zaklatta"? nem veszed ki túl sokszor? miket adsz neki enni? úszik? ha úszik nem féloldalasan megdőlve?
2011. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na.tehát.úszkál,de nem sokat,főleg a melegítőn fekszik,pedig van benne hőmérő és 26 fokot mutat.a kaját nem veszi el.ha otthagyom a vizben,akkor sem eszi meg.viszont a növények eltűnnek mindig.nem veszem ki,kb naponta egyszer.napozik is néha.száritott technikát kap amiben mindenféle féreg,szívcucc,hal van.mivel építkezünk,nem itthon van a teki,hanem a disconkban.az irodában,ahol ugyan lehet hallani a zenét de eddig nem volt vele gondja.aludt.nem tudom mi lehet...tipp?
2011. márc. 12. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos, hogy mindenben igazam van, meg orvos sem vagyok de, ha a vízmelegítőn van akkor sztem fázik, esetleg 28-ig felemelheted. De ami ennél is fontosabb a kaja kis méretű hal, nem amit te eszel, hanem ilyen csalihal. Kb. 5-6 cm-esek. Állatkereskedésben fagyasztva árulják, beteszed a hűtöbe, mikor kell kiveszel egy darabot kiolvasztod neki, szálkástól belestől mindenestől, vagy horgászboltban van élő csalihal. Ezt add neki ha egészséges tekit akarsz. Nem kell semmi katyvasz technika (erről még nem is hallottam) meg ilyenek, a kishalban minden megvan ami kell neki. Esetleg néha szárított kishal. Kicsi teknőstől ritka, de ha a növényt is eszi akkor vegyél neki teknőshínárt (állatkereskedés) had egye, az egészséges neki. Más növény nem kell. Hogy a zene zavarja e abban nem vagyok biztos, de gyanús, hogy igen, a víz jól vezeti a hangot. Ja és még vmi, tudom, hogy nehéz megállni, mert nagyon cukik, de ne vedd ki a vízből. Egyszer se egy nap, max ha takarítod a vizet. Nem szeretik ha fogdossák őket, nagyon félősek lesznek, hidd el azt nem akarod. Ha egyszer el kezdenek félni akkor nehéz újra bizalmat szerezni. Na kb ennyi, ha nem javul vidd állatorvoshoz, ő még biztos tud tanácsokat adni.
2011. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!irok azért ha van vmi..
2011. márc. 13. 06:43
 7/8 anonim ***** válasza:
oké.
2011. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
énszerintem teknősnek 28c az már nagyonmeleg az enyémnek vizmelegitő sincs kb.20 fokos a vize és elvan mint a befőtt
2011. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!