Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen étrendet alakítsak ki...

Milyen étrendet alakítsak ki a 7,5 éves vörös fülű ékszer teknőseimnek?

Figyelt kérdés
Heti 2 alkalommal kapnak enni, almát,sajtot, néha tojáshéjat, és ha találunk üres csigaházat akkor azt is. És régen kaptak marhaszívet (nem ezt a préselt cuccot amit a kereskedésben kapni, hanem igazit) és ilyen apró halakat.
2011. márc. 14. 14:51
 1/4 anonim válasza:
Nekem van 2 13-15 éves vörös fülű ékszer teknősöm,én fagyasztott halat szoktam neki adni kiolvasztva, szoktam adni ilyen ehető hínárfélét és még lisztkukacokon élnek már jó ideje. Nem hiszem, hogy ez másképp lenne a tiednél. Remélem segítettem.
2011. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is fagyasztott apróhallal etetek, ez a fő eleségük, mellé még szoktam néha adni gilisztát, legyet, nálunk a zöldség kizárva mert nem hajlandóak megenni én meg nem erőltetem.
2011. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Halat, halat, meg még egy kis halat is. Az idősebb egyedek néha esznek zöldet is, én pitypangot adok nekik nyáron. Amúgy ha csak halat kapnak, teljesen elégedettek lesznek.
2011. márc. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A hal mellé kiegészítésnek szoktam adni még Whiskas vagy Kitekat macskaeledelt, lazacosat/egy kis zacskó kétszerre elég hallal keverve/vitamin utánpótlás miatt.

A fagyasztott halat pedig megszórom egy kis "Food" ásványi anyag keverékkel.

2011. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!