Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknosbekamat elvittuk az...

A teknosbekamat elvittuk az orvoshoz es adtak gyogyszert de folyekonyat es kene harom cseppet a szajaba csepegtetni, de sehogy nem akarja a szajat kinyitni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 19:22
 1/9 Csicsek Zoltán válasza:
külföldi vagy?
2011. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Cseppentsd a kajára és úgy add neki. Kapható szárított szívmix kocka, arra rárakod a 3 cseppet és nekiadod, hogy megegye.

Én is így adtam nekik tavaly.

2011. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen csak tudod azert vidtuk mert nem is eszik es nem tudodm hogy mit csinajak hogy tatsa ki a szajat
2011. márc. 15. 19:29
 4/9 anonim ***** válasza:
És mondott valamit a doki hogy konkrétan mi baja?
2011. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat mondot de en egesz vegig nem voltam ott mert reggel volt es en akkor iskolabol mentem haza es az allat korhaz arra fele volt es egesz vegig nem voltam ott habne apumat kertem hogy vigye el es a szemei be vannak gyuladva es nem eszik de be kene valahogy adjam de hogy mit csinajak hogy taltsa ki a szajat?????????
2011. márc. 15. 19:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagyis roszul irtam nem iskolabol mentem haza hanem mentem az iskolaba
2011. márc. 15. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha holnapig nem javul, vigyétek vissza mindenképp.

Az enyémnek is be volt gyulladva a szeme, kapott injekciót, utána már jobban volt, de ő evett a betegsége alatt is.

2011. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nem tudjatok hogy lehet elerni hogy vegre kinyisa a szajat mert ez a gyogyszert a nem evesre es a szem gyuladasra adta
2011. márc. 15. 19:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan a csepp tartója mint a szemcsepp meg ezek? Mert akkor a végét próbáld meg belenyomni a szájába, finoman nyomd meg 2 oldalt az állkapcsát és közben finoman nyomjad a szájába a cseppentőt.
2011. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!