Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám hány 2 napja csak...

Kutyám hány 2 napja csak folyékonyat és véreset pisil, mitől lehet? SOS

Figyelt kérdés
2napja sárgás folyékonyat hány nem eszik és amikor pisil véres az utója és a kis párnája is vér csöppös. megnéztem mikor pisil, hogy nehezen megy e neki, de azt láttam h simán megy neki csak picit szaggatott. Nem tudom hogy hólyag hurut e hogy olyan van e kutyuknál. Nagyon féltem, de nem ugy állunk most anyagilag hogy állatorvost hivjak max ha este még rosszul lesz valaki nem t7udna segiteni hogy mit adjak neki vagy tipp hogy mitöl lehet? Mert ez a 2 tünet nem tudom hogy összefüggésben van e egymással:(
2011. márc. 17. 09:55
1 2 3
 1/28 IGCM ***** válasza:
100%
SÜRGŐSSEN ÁLLATORVOS!!!
2011. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 IGCM ***** válasza:
100%

Van hólyaghurut,de az nem ilyen!!Nem véres!!

Most fogd meg és vidd el DOKIHOZ!!

2011. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy babesia AZONNAL orvos!
2011. márc. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
anyukám azt hajtogatja hogy párzás időszak van meg ő el lett köttetve és hogy biztos amiatt :( :'( van udvarba egy kan kutyus és pár napja többször összeragadnak ugye.. lehet attol?:( ajjj:( porázzal vittem ki udvarra is hogy " ne bántsa" a kankutyus meg nehogy kiszökjön de anyum hajnalba kiengedte és megint csinálták... olyan mérges lettem :(
2011. márc. 17. 10:02
 5/28 IGCM ***** válasza:
100%

Ba---..-.-

nem tudod megkülönböztetni a tűzelést a betegségtől ?:O

Vidd el állatorvoshoz ivartalanítatni,de lehet beteg is szóval mindenképpen kell neki orvos !!!

2011. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
nem én nem tudom hanem anyukám. és már el lett köttetve kislány
2011. márc. 17. 10:04
 7/28 anonim ***** válasza:
73%

Ha el van köttetve, attól még tüzel. Ha kipakolták, akkor nincs tüzelés.

Viszont ez ebből a szempontból teljesen mindegy, mert az általad leírt tünetek egyike sem a tüzelést jelenti.

Az a kérdés, hogy mennyire fontos nektek a kutyátok élete...

2011. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon komoly! ne sz@rakodjatok, már bocs (nem akarlak bántani) hanem azonnal orvos!!!! bele is halhat!
2011. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%

Ha ivartalanítva van a kutya akkor nem vérezhet. (csak elkötést már nagyon régen nem csinálnak, mert semmi értelme)

Viszont hogyha megáll egy kannak, akkor itt valami baj van ivartalanítással, vagy egy barom orvoshoz kerültetek, aki tényleg csak elkötötte a kutyát.

Vigyétekel és nézessétek meg. ha tényleg csak elkötötték, akkor pakoltassátok ki rendesen, mert így ugyanúgy tüzel, ugyanúgy gennyes méhgyulladást kap, álvemhes lesz,emlőrákot kap.....

2011. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%

10.07-es vagyok


igen, elvileg nem csinálnak, de gyakorlatilag sajnos igen. én is ismerek olyat. :(

2011. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!