Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Belső szűrő vízi teknős...

Belső szűrő vízi teknős akváriumába?

Figyelt kérdés

milyet ajánlotok?

GOOGLE meg a használd a keresőt és társai bunkó válaszokat nem kérek


2011. ápr. 4. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Aquael-em van mind a két akváriumomban.

Tökéletesen működik,és még megfizethető is.3-4 ezer Ft.körül vannak.

Csak a megfelelő méretre vigyázz!

2011. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi. Mennyi időnként takarítod így?
2011. ápr. 4. 20:33
 3/6 gfero ***** válasza:
ez attól is függ hogy mekkora az akvárium?hány literes?
2011. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
úgy értem ha szűrővel van akkor kb mennyi időnként kell? mert én hetente szoktam de nincs szűrőm egyébként 86 literes
2011. ápr. 4. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Hetente kétszer szoktam a szivacsot kimosni benne,vizet havonta egyszer kb 10 litert leengedek, ezzel leiszapolom,aztán ennyi.

86 liter vízhez Fan3-as jó, de ha csak (kb) félig lesz vízzel a 86-os akvárium,akkor a Fan2-es is elég bele.

2011. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gfero ***** válasza:
az a fan 3 jó de hetente kb.20-25 % a víznek nem árt lecserélni de előtte 1 napig pihentesd a vizet és ne úgy egyből klórosan öntsd bele.a szivacsot elég havonta 1x kimosni de abba a vízbe amit leszívtál ,folyóvíznél nem szabad mert a klór kiöli a hasznos bacikat a szűrőből
2011. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!