Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit igényel egy ékszerteknős?

Mit igényel egy ékszerteknős?

Figyelt kérdés

Hello!

Azt szeretném kérdezni, hogy miket szerezzek be egy aquaterráriumhoz, egy kis teknőc érkezése előtt :) Nem feltétlen ékszerteknős lesz. Lehet hogy tarajos, de a tartási viszonyok eléggé hasonlóak.

Válaszaitokat előre is köszi :)


2011. ápr. 10. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megfelelő méretű akvárium, aljzat(kavicsok), lámpa, egy kimászó, amin napozni tud és nem árt ha van fűtő és szűrő is. Na meg teknőskaja, ami jobb esetben nyers hal vagy hús, esetleg zöldségek, gyümölcsök(ha megeszi), de vehetsz előre gyártottat is például szívmix(ezt szokták szeretni), szárított hal, rák, müzli.
2011. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
www.teknospark.hu
2011. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

első, kavicsokat hogy? nekem 10 éve van tekim, egy sziget van bent neki azt is rémálom mosni hetente, de hogy még a kavicsokat is darabonként sikáljam:S biztosan kell oda kavics?

Mert amúgy én is ezen gondolkoztam, hogy mivel tehetném szebbé, otthonosabbá a helyét.

2011. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

aquárium meg van, kavicsok is:))

Amúgy egyszerű tisztítani azokat is:) én úgy szoktam, hogy forró vízben átmosom őket és úgy kerülnek vissza:)

Amúgy meg milyen erősségű uv csövet ajánlasz? :)

2011. ápr. 10. 23:06
 5/11 anonim ***** válasza:
igy van, apró kavicsról van szó. egy szűrőben átöblíted. amúgy tovább tart valóban, meg megáll közte a mocsok. de nem árt mert szeretnek túrni, és igy kopik a körmük. 25w-os izzó/cső elég. akksit jó nagyot vegyél mer nagyon megnőnek. víztisztítót is minél erősebbet, mert majd nem győzöd takarítani.
2011. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én fressnapfba néztem olyan szép díszeket :D üvegkavicsok,színesek meg ilyenek,nagyon csúcs :D

www.fressnapf.hu

2011. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kavicsok kellenek, mert elősegíti az emésztést, mikor kisebb köveket benyelnek és picit összezúzza a kaját.
2011. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Biztos majd üveg kavicsokat teszek be szerencsétlen teknőshöz :D
2011. ápr. 12. 18:46
 9/11 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
attól, hogy szép nem hasznos a teknőcnek;)
2011. ápr. 12. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!