Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit csináljak, ha a terráriumi...

Gidalf kérdése:

Mit csináljak, ha a terráriumi éticsigám háza beteg lett?

Figyelt kérdés
Van itthon egy terrariumban tartott eticsigam, amit megmentettunk egy salatabol, amit nekem talaltak fel. Hazahoztuk, mert torott volt a haza es meg nagyon kicsi volt. Mar 2 honapja tartjuk a terrariumban, amiben tozeg van. Salatat, uborkat, almates meszet is kap enni. Van vize es sok buvohelye. Eddig minden rendben ment, nagyott nott, a haza kezdett meggyogyulni, de par napja elbujt, nem jott elo, nem evett. Megkerestem, beagyazta magat a tozegbe. Amikor letisztogattam lattam, hogy a hazan vizholyag szeru kelesek vannak. Ott a haza puha is. Nagyobb es kissebb kelesek is vannak a hazan. Valaki tudja mi lehet ez, es mit csinaljak, hogy jobbanlegyen? Vagy hol kerdezzek, nezzek utana?
2011. ápr. 25. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Sose volt még csigám, de a meszet biztos, hogy porként rászórtam volna a kajájára.

nem akarlak elkeseríteni, de nem biztos, hogy menthető az állapota.

2011. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NetRaptor válasza:
hat, lehet sok oka!!! de tok 1 megoldast: KOLTOSZTESD AT!!!!!!
2011. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!