Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi volt ez? Kijött a kaméleono...

Mi volt ez? Kijött a kaméleonom szeme! (lent)

Figyelt kérdés
éppen evett a kaméleonom, mikor az egyik szeme "kijött" és felfúvódott, vagyis nagyon megnőtt, de pár mp mulva vissza ment, most történt ez először. mim volt ez? veletek is volt ilyen? normális ez?
2011. ápr. 26. 23:24
 1/5 anonim válasza:
52%
lehet épp vmi oasmit csináltál amitől kiesett a szeme XD
2011. ápr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg attól, akitől vetted, hogy mi ez. Jobban jársz, mert itt látod csak hülyeségeket képesek írni az emberek nagy része(előttem szóló a példa rá)
2011. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az egyik ismerősöm a kaméleonjának egyszer egy cserebogarat adott enni, amitől a kaméleon beteg lett. Az egyik szeme ugyanígy felfúvódott és kijött. Hatalmas volt, és gennyes... De neki nem ment vissza, ezért elvittük állatorvoshoz, és kiderült, hogy a cserebogár kitinpáncélja mérgező a kaméleonnak, aztán kaptunk valami krémet és szirupot, amivel be kellett kenni és meg kellett itatni. Bár nem hiszem, hogy a tiednek ilyen baja lenne, ha egyszer "visszament". Lehet, hogy a kaméleon alapból tud így szórakozni a szemével, nem nagyon ismerem őket, szóval...
2011. ápr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyémnek 2 év alatt sose jött ki a szeme.

Ilyenről még nem hallottam, ez nem éppen egy szokványos dolog.

2011. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de ez nem betegség csak ugytünt mintha helyre tette vna. se genny semmi jele nem volt és már nincs is... tök fura volt
2011. ápr. 27. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!